Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Dedim ona !. Çekmeden önce haber ver karismayı sarsma diye :) . Neydr guseldi gusellll...[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

beni öldürmemeniz şartıyla üzücü bir haber vereyim , dışarda çekildiğimiz toplu resim makinadan çıkmadı :( ne oldu bilmiyorum silinmiş bi şekilde :([signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
screamer, 04 Aralık 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
Bundan itibaren Frenzy e Abdülhey diyoruz

+1[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zgrw, 04 Aralık 2004 21:03 tarihinde demiş ki:
beni öldürmemeniz şartıyla üzücü bir haber vereyim , dışarda çekildiğimiz toplu resim makinadan çıkmadı :( ne oldu bilmiyorum silinmiş bi şekilde :(

Açık adres alayım acımayacak susturucu var..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Canın sağolsun lan . Deliye bak .Yalnız bidaa olmasın bilmiyorum yani ! ;)[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
|
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 04 Aralık 2004 21:05 tarihinde demiş ki:
said:
beni öldürmemeniz şartıyla üzücü bir haber vereyim , dışarda çekildiğimiz toplu resim makinadan çıkmadı :( ne oldu bilmiyorum silinmiş bi şekilde :(

Açık adres alayım acımayacak susturucu var..

Eheheh koptum :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 04 Aralık 2004 21:04 tarihinde demiş ki:
said:

+1

Ya hayatımda ilk sizden duyuyorum. Hatta lisedeyken kurtlar vadisi fanatikleri arklarım bile bahsini bile geçirmemişti :) Ne abdülü :P[signature][hline]Rewenge will surely come...
Sosyal ağlarda paylaş

resim çok güzeldi hakkaten :( ama çıkmadı :( adres konusuna gelince ben ufak ufak meksikaya yol alayım :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Yoksa makinanın ahı mı tuttu[signature][hline] Calculus diye bir şey buldum, finalde sorumlusunuz!..
Sir Isaac Newton (Cambridge Üniversitesi'nde hocayken)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
McFrenzy, 04 Aralık 2004 21:06 tarihinde demiş ki:
said:
Soulbringer, 04 Aralık 2004 21:04 tarihinde demiş ki:
said:

+1

Biz yaparız ;)

Ya hayatımda ilk sizden duyuyorum. Hatta lisedeyken kurtlar vadisi fanatikleri arklarım bile bahsini bile geçirmemişti :) Ne abdülü :P

Biz yaparız ;)
[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 04 Aralık 2004 21:08 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 04 Aralık 2004 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sizler bizden ne kadar süre sonra ayrıldınız mekandan ?[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
|
Sosyal ağlarda paylaş

15 dk..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...