Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

said:
wildpervert, 04 Aralık 2004 20:22 tarihinde demiş ki:
abi garson iki de bir geldi ya deli etti 20 kişi oturuyoz kimse bişey almadı adamda gelip gidip diyo self servis falan uhgeueu

Harbi ha garsonlardan az çekmedik. Ata restorandaki mal garson içecekleri dağıtırken elinde en son bi soda kaldı. Kimse ustlenmeyince de "Biriniz istedi işte huleaaayyn" gibisinden tavırlar yaptı. Tartışma çıkarmamak için zor tuttum kendimi.[signature][hline]I love you but, i love your butt.
Warning! A nuke has been launched!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OutTrader, 04 Aralık 2004 20:28 tarihinde demiş ki:
ah ne güzel buluştuk :)

*Dışş*[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wildpervert, 04 Aralık 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
said:
Trojanmistress, 28 Kasım 2004 18:39 tarihinde demiş ki:
bu plan tutsun herkese werecem :P

.. yorum yok :)

Bu muhabbet nedir?[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Herkesden özür dilerim :) Resimler bunlar :D

Sayfa çok geç açılıyor , siz en iyisi http://members.lycos.co.uk/ozgurpekcagliyan/paticik adresinden bakın :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 04 Aralık 2004 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj zgrw tarafından 04 Aralık 2004 20:45 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

İşte bu da az önceki resimin benzeri ama bone göreve gidiyo geç kalanları sırtlayıp getirecek kendisi =P

[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

Sosyal ağlarda paylaş

var oyle toplu bir resim, konulsun yazariz.

ayrica pati seysini ben dizayn ettim efendim. super olmus degilmi =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 04 Aralık 2004 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hehe evet ekmekle pati amblemi yapmak da cok iyi fikirdi =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Sn Outrader gercekten sizi de bekjledik bir süre ama gelememeniz bizi de üzdü eminimki sizi de üzdü ama keşke gelemedim lansesini yapsaydınız neyse bir gün bunu da yapar ve hatta görüşürüz..

Saygılarımla Soul :P[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Lol Wild :)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...