Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Ben onları en son tunalıda bıraktım. Ondan önce ilk önce karnımı doyurduk iskenderlerle filam =). daha sonra samatyaya gittik. her ne kadar bol bol hl2 muhabbeti dinlediysemde birşey anlamadım. öyle işte. neyse kendileri gelirlerse daha güzel anlatırlar =p

//imla hatası =(
[signature][hline]Götür Beni Bu Issız Sokaklardan

[Bu mesaj Thestral tarafından 04 Aralık 2004 19:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten beklediğimden daha da güzel bir gündü..Gerçekten gelen ve bu oluşuma katılan herkese teşekkürler..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

geldim şimdi.güzeldi hoştu ama beni deşifre edecek fotolarım çekildi.hek planları yapıyorum şu anda fotograf makınesı sahıplerıne :)

herkesede teşekkürler güzel bir gün oldu epey kızılay turu attık,samatyada pasif içici olduk iyiydi tekrarını bekliyorum :)[signature][hline]shinsetsu desu..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wildpervert, 04 Aralık 2004 20:14 tarihinde demiş ki:
said:
Horrible, 04 Aralık 2004 20:13 tarihinde demiş ki:
Ühühühü yaaa bende gelcem bi dahakine :( Ne şimdi hava mı atıonuz :( *ağlar*

hee hava atıyoz biz hepimiz geldik sen gelmedin mi nihahah :P

Ya offf bananre yaaa yrn tekrar bulusuosunuz millet :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

Yani kız kardeş kalk demese sanırım bir zombie olucaktım orada ehi ;)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Kafa direk faciadan donulen kar di :D[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Toplanamaz diyenler 18 kişi toplandık iki kere kızılay sokaklarında birbirimizi kaybettik. Sonra dost'un onunu kapattık hehe kafa'da L seklinde masa yaptılar ki anca sıgdık yolu kapatmadan =) Eğlendik muhabbet ettik yedik kızılay ve tunalı turu attık bayağı güzel geçti hehe gelmeyenler patlasın =P Trojan'a cidden yorum yok...

Bu arada azmo keske bi haber verseydin random'un onunden gectik yaklasık yarım saat once.

Resimler de gelir herhalde az sora =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

bulultuk , eve yeni geldim :) şu an resimleri upload ediyorum :) yaklaşık 20 kişiydik :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde pati ortamlara akarız buluşması yaparız artık ileride ;)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

superdi. gelemeyenler patlasin. gayette eglendik.

gune baslarken oldukca formsuz ve baygin bir halde olmama ragmen valla guldum guldurdum eglendik hep birlikte =)

biziz'e gitmek geliyordu icimden, ama bu kis gunu incecik giyinip cikmisim, geri donerken bile donuyordum, millet onlem olsun diye kurt postu bisiyler giymis gelmis, kimse anlamiyordu halimi =)
saendul ankarayi tanidi bu kultur gezimiz cercevesinde.

tekrari olursa yine gelirim.

ps:bonec iyice wolverine olmussun sen =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...