Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

miroglunun donusu...

TheKing

Öne çıkan mesajlar

ya bozoyu sallayın..O dizi showdan çıktıktan sonra bok oldu..
Ayrıca kurtlar vadisi onun eline su dokemez bikerem..[signature][hline]Angelfire, 24 Kasım 2004 23:11 tarihinde demiş ki:
......
bitidirdiniz ömrümü tükettiniz yemin ederim
anlamıyorum amacınız ne sizin
biz dostuz mu demeye çalışıyonuz ya
Sosyal ağlarda paylaş

KV farklı bir konsept te.. Miroglu farklı bir konseptte..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Ari-, 05 Aralık 2004 22:23 tarihinde demiş ki:
Niye zor Gallant Buffyden Willowu transfer ederler :P 7-8 sezon deli yurek izleriz haydaaa rinnaa...
*!slow motion uzaklasır* l:)l

Gel gel kaçma:) Radyasyondan koşarak kacılmaz:D

Miroglu dadaloglu karakterine bürünmüş birisiydi. Kv ise apayrı bir konsept. Atv ye geçince zaten bitme sinyalleri vermişti bir-iki karakterde diziden ayrıldı. Bozo eklendi kadroya hareket gelsin diye haliyle o da bir yere kadardı, bitti. Bence uzun bile sürdü filmle filan bitirebilirlerdi daha iyi bir efektli(halen bazuka sahnesi komiğime geliyor).
Sosyal ağlarda paylaş

guzel olur devamı olursa hersey sırla bitti bence.ZAten miroglu yasaları yokmuydu ahh.Tuylerim diken diken olurdu izlerken wlla.
Ayrıca Kuscu da mit elemanımıdır nedir?hep merak etmistim dizinin sonlarına doru bomba patlıcak diye...bomba patladı ama dizi bitti.Kuscu da denize bakarak felsefe yaptı.Cok uyuz olmustum. :D[signature][hline]Icq=212-213-215 ¶ msn

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...