Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal Mesleklerimiz..

Zerglingtr

Öne çıkan mesajlar

Tuvalet Temizlikçisi","Bitli Piyade","Kaldırım Mühendisi","Geyik Avcısı","İşportacı","İşbağlayıcı","Kamyon Soförü","İşletici","Yumurta Follukçusu","Balıkçı","Falcı","Üçkağıtçı","Kumarbaz","Düzenbaz","Rüşvetçi Polis","Gardiyan","Çöpçü","Çöpçatan","Ormancı","Tecavüzcü","Yönetici","Hırsız","Arsız","Uğursuz","Şaklaban","Boyacı","Şebek","Yosun Avcısı","Tuzukuru","Kurye","Hemşire","Ayak İşçisi","Mamur","İşçi","Jokey","Bakkal","Hipermarket İşleticisi","Kabzımal","Hamal", "Röntgenci", "Uzman Çavuş", "Psikopat Avcısı", "Cadı Avcısı", "Popçu", "Topçi", "Avukat", "Sinemada Yer Gösterici", "Doktor", "Dişçi", "İmam", "Haham", "Peder", "Sütçü", "Artist", "Rahibe", "Seyis", "Astronot", "Çımacı", "Antropolog", "Vakainüvist", "Diktatör", "Soytarı", "İşadamı", "İşkadını", "Tiyatro Sanatçısı", "Devlet Bakanı", "Milletvekili", "Sekreter", "Camcı", "Manikürcü", "Turşucu", "Araba Hırsızı", "At Hırsızı", "Fabrikatör", "Bekçi", "Mühendiz", "Reklamcı", "Spiker", "DJ", "VJ", "Gasteci", "Şair", "Dublör", "Jonglör", "Banker", "Çorbacı", "Köçek", "Çoban", "Marangoz", "Bilimadamı", "Boş Gezenin Boş Kalfası","halıcı"

Bunlardan Biri Cikmasi Kacinilmaz :D[signature][hline]GNR Family
Msn : [email protected]
Mail : [email protected]
---->->->
Asp , Php Nuke , Php ßß , Sql , Web Design
Yas 17 Elden Gidiyor Gencligin
Sosyal ağlarda paylaş

Recep Tayyip Erdoğan yazdım peder çıktı :lol:[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eheh doktor çıktı ztn tıp okumak ıstıyorum :)[signature][hline]Bonecrusher, 30 Ağustos 2004 03:13 tarihinde frp oynarken demiş ki:
abi gobline espri yapsam ben, gülmekten yerlerde yatsa, o sırada vursam?

[Bu mesaj Pyr0 tarafından 23 Kasım 2004 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

valla tüm sınıfa baktım ve kağıda yazdım...en çok sevdiğim ve takıldığım arkadaşım İMAM çıktı direk yarıldım yarını düşenemiyorum....[signature][hline]Aşkıma:
''İki gül al biri kırmızı biri beyaz...Eğer ben seni aldatırsam bu güller solsun.Eğer sen beni aldatırsan.....cümle alem g.tüne k.ysun!!!''
Sosyal ağlarda paylaş

Bune lan bozarım boyle programı rahibe yazıyo bune lan ... :|[signature][hline]Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! | ©émååt
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Return Of Theselia || Gücünü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...