Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Download Çılgınlığı

Prawler

Öne çıkan mesajlar

aralığın 2'sinden bugune kadar edilen downloadlar

penthin komik futbol şeysi: 90 mb
sid meier's pirates: 1 gb
pop2'nin yarısı: 1.10 gb
adobe photoshop ve premiere full: 300 mb

şu an da the punisher iniyor ondan sonra da riddick. artık netten oyun indirmeme kararı ladım çünkü 3 oyun indiridm ve 3ü de çalışmıyordu. hep su dosyada hata var felan gibisinden şeylerle karşılaştım. hatta fifa 2005 in sırf cd2 sini tekrar indirdim ama olmadı yine aynı hata vardı. vampire bloodlines da. netten oyun indirip oynayabilen ya da bu tip sorunlarla karşılaşıp çözebilen var mı. bir de bir allaıhın kulu indirip denediği çalıştığına emin olduğui bir pirates torrent linki vere bilir mi?[signature][hline]john the insane fork.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=82169&page=1

bundan sonra bilgisayara windows 2003 server kurmustum, o cok daha stabil calismisti, screenshot almamistim ama 15-20 gunu buldum.. :D[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / The Willow
Sosyal ağlarda paylaş

Ya k@nklar Sam sormuş cevaplamamışsınız

Şu downloadlarınızı gosteren sslerini koydugunuz programın adı nedir hani Daily Reports hede hodo

Bızde kullanalım nası bı programdır nedır ne ıse yarar dımı :)[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlaCk_DmC, 06 Aralık 2004 00:32 tarihinde demiş ki:
Ya k@nklar Sam sormuş cevaplamamışsınız

Şu downloadlarınızı gosteren sslerini koydugunuz programın adı nedir hani Daily Reports hede hodo

Bızde kullanalım nası bı programdır nedır ne ıse yarar dımı :)
[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...