Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Basic

Ceday

Öne çıkan mesajlar

Tek kelimeyle oha dedirten bir film. Bir filmde en fazla kaç kere dumur olunabilirin cevabını bu filmi izledikten sonra vereceksiniz, tabii sayabilirseniz :)
Baş rolde John Travolta oynuyor. Olay orduda öldürülen birkaç kişinin olayını çözmekle alakalı. Konu fazla sıradanmıs gibi görünse de, film biraz sıradısı :)

Kesinlikle kacırmayın derim, ben begendim oldukca..

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
-Musa'nın gemiye aldığı hayvanları 3 le çarp karekökünü al!
-Euueuee 345 (sallaaa!)
-Bilemedin!
*!bilemeyen elemanın pack packini uyardan aşşağııya atar*
-(karizmatik hatun) salak Musa gemiye hayvan almadı hayvan alan Nuh'tu...[hline]Bastonu bildim ben!

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
şu an show tv de
kaçırmayınız yeni başladı şans eseri gördüm[signature][hline]-Sticky yapmak isteyeceksiniz! beyazperde.com
-Olağan üstü! Akademi ödüllü Chemical'dan üstün performans! sinema.com
Chemical, 04 Aralık 2004 23:45 tarihinde demiş ki:
sticky bile olabilir bu

Sticky: Desire For Attention Coming Soon to a theatre near you
Sosyal ağlarda paylaş

Kst lerin nasıl oluştuğunu gösteren güzel ve konusu dumura uğratıcak tarzda bir film.Oyuncu kadrosu mimikler ve yapı itibari ile de güzel bir film...[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...