Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Bujinkan said:

Aluriel said:

0ne said:

bişey demiyim diyorum da, sequo'yu bu hale troll pati ailesi getirdi, 335i proje arabası konusunu baştan bi okuyun, kharonla gayet karşılıklı yazışıyolardı.

Ne zamanki birileri çıktı adamın parasını, audi r8 - amg - f spider'ı ve zenginliğini çekemedi, pati 2 ye bölündü.

Yavşayanlar ve nefret edenler olarak.

Yavşayanları görüyoz zaten

Nefret edenler zaten belli

bide yavşayarak laf sokup item alan vardı. sdfdsf

Bence adam foruma yakışanı yapıyo şu anda. Parasıyla trolleri kamçılıyo, vuruyo kırbacı vuruyo kırbacı.

Eyyorlamam bu kadar.

ağlama melis

bu tavriniz hic hos degil.

ulan herif hani senin de o çok beğendiğin patiye saydırıyor ona laf etmiyorsun da benim tavrımı mı hoş bulmuyorsun? samimiyetini yiyim sen çakmaninja
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Bujinkan said:

Aluriel said:

0ne said:

bişey demiyim diyorum da, sequo'yu bu hale troll pati ailesi getirdi, 335i proje arabası konusunu baştan bi okuyun, kharonla gayet karşılıklı yazışıyolardı.

Ne zamanki birileri çıktı adamın parasını, audi r8 - amg - f spider'ı ve zenginliğini çekemedi, pati 2 ye bölündü.

Yavşayanlar ve nefret edenler olarak.

Yavşayanları görüyoz zaten

Nefret edenler zaten belli

bide yavşayarak laf sokup item alan vardı. sdfdsf

Bence adam foruma yakışanı yapıyo şu anda. Parasıyla trolleri kamçılıyo, vuruyo kırbacı vuruyo kırbacı.

Eyyorlamam bu kadar.

ağlama melis

bu tavriniz hic hos degil.

ulan herif hani senin de o çok beğendiğin patiye saydırıyor ona laf etmiyorsun da benim tavrımı mı hoş bulmuyorsun? samimiyetini yiyim sen çakmaninja

ben siz icin belirtmemistim ama yinede saldirdiniz ama ben inaniyorum ki birgun dostlugunuzu kazanacagim.

Durma! Çabuk gel. Gelmem deme! Ne evet demek yaraşır sana, ne hayır. Dostum, senin şanına sadece gelmek yaraşır.

Mevlana
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

abi sevilmemek için elinden geleni yapan adamlar var.
hiç anlamıyorum yani. aluriel çabalamasa belki çok şeker biri sevcez budist olacaz hep beraber ninja-san önderliğinde. :( arurieru

alurielin belden aşağısı tutmuyor. bütün gün eve online ile vakit geçirip artan zamanlarda tofaşk kızları sayfasını güncelliyor. o kadar üzerine gitme adam o yüzden öfkeli. (KESİN BİLGİ)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...