Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wasabi Test ( Sequo Quests )

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

adam uyanınca yıkılacak başarısız ve yanlış yöntemlerle ders vermeye çalışılan bir tiyatronun oyuncusu oldum diye :P gerçi görüştüğüne göre haberi vardır da, genede taksim meydanlarında direnen adamın ne olursa olsun en azından göz önünde sırf paraya ihtiyacım var diye bu modele girmesi çok ironik geldi bana. Tamam para para diye yalvarmadı da kendini eğlence için yaptım diye de kandırdı bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
hah sonrasında içmeden duraydın takdir edecektim de ıhh

ben ilk yediğim günü hatırladım. Wasabi(sushi zinciri) den takeaway sushi box aldım. nasıl yiyeceğim hakkında en ufak fikrim yok. Açtım önce wasabi paketini herhalde önce bunu tadıcam diye chop stick ile yarısını aldım attım ağzıma. Sanırım 15 dakika boyunca burnumdan, gözümden çıkanları insanlardan sakınmak için ömrümün en zor anlarından birisini yaşamışımdır. İşin kötüsü bunu da londra'nın en turistik mekanlarından birinde sokakta yapmıştım.

montla sıçmaktan beter harbiden
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

hah sonrasında içmeden duraydın takdir edecektim de ıhh

ben ilk yediğim günü hatırladım. Wasabi(sushi zinciri) den takeaway sushi box aldım. nasıl yiyeceğim hakkında en ufak fikrim yok. Açtım önce wasabi paketini herhalde önce bunu tadıcam diye chop stick ile yarısını aldım attım ağzıma. Sanırım 15 dakika boyunca burnumdan, gözümden çıkanları insanlardan sakınmak için ömrümün en zor anlarından birisini yaşamışımdır. İşin kötüsü bunu da londra'nın en turistik mekanlarından birinde sokakta yapmıştım.

montla sıçmaktan beter harbiden

Bende sushinin üstüne yarım çay kaşığı sürüp öyle ağzıma atmıştım. Gçz yaşlarım görünmesin diyede masanın altına bişey düşürmüş ayağına eğilmiştim asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...