Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultimate Handset Showdown!

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

Lan sizden nefret ediyorum ha.

3-4 aydır yeni bir telefon alasım var. Hepiniz farklı bişi diyonuz. Almıyom lan telefon melefon diyip vazgeçiyorum.

Nexus al iste.

Yurt disina cikabilirsen 800 liraya alirsin.

Burda 1100 lira.

2 gb rami var a.k. koymusum samdunga. Evet typo degil, samdung diyom.

Galaxy S3'um 1 yil olmadan garantiye gitti anakarti degisti. Sorunu yavas yavas artti, kitlenip duruyodu. En sonunda videoya cektim kitlenmesini youtube koydum. Yoksa sorunsuz diyip format atip geri gonderebilirlerdi. Hatta kendim 2 tane sd card harcadim, test ettim, kac kere formatladim, hard reset attim, ne kadar zamanimi caldi. Garantiyle ugrastim zaman efor harcadim.

Lan basari servis samsunga telefonu yaptik diyo, masuz hizli calisiyoz gosteriyo, sen almaya gidiyon diyo ki samsungun telefonunuzun yapildi sms'ini dikkate almayin, samsungun sitesini de dikkate almayin, bizim sitemizden bakacaniz biz size sms atacaz. Samsunga erkenden yapildi gosteriyo iyi calisiyoz diye partneri ya.

Samsungu iyi dusunmenizin tek nedeni marketing. Adamlar cok pis reklama yatirim yapiyor. Amerikada her bestbuyla kocaman stand acmasi icin anlasma yapiyormus, iphone arka standlarda kaliyormus, quorada okumustum niye her magaza samsungcu olmus diye soru soruyodu birisi.

Neyse lan, samsung alin siz. Alin alin, valla alin bak, yasamadan ogrenilmiyo. Ogrenirsiniz. Benim lafimla hareket etmeyin alin da gorun a.k
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...