Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Tablet

Killer

Öne çıkan mesajlar

note 10.1 kullanıyorum tavsiye ederim, ben telefonda interneti paylaştırırm diye wifi modelini aldım da 5800 ile beceremedim :P bir ara telefonu da yenilemme gerekiyor

yok ben üstünde interneti oldsun isterim diyorsan 3g modelini al

ha IPS ekran değil bunlar bu arada vereceğin parayı daha çok spen teknolojisi için vermiş olacaksın

bir de aradığın özellikleri yazarsan daha iyi olur belki de senina aradığın alet ipad3 tür ne bilelim?
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

note 10.1 kullanıyorum tavsiye ederim, ben telefonda interneti paylaştırırm diye wifi modelini aldım da 5800 ile beceremedim :P bir ara telefonu da yenilemme gerekiyor

yok ben üstünde interneti oldsun isterim diyorsan 3g modelini al

ha IPS ekran değil bunlar bu arada vereceğin parayı daha çok spen teknolojisi için vermiş olacaksın

bir de aradığın özellikleri yazarsan daha iyi olur belki de senina aradığın alet ipad3 tür ne bilelim?
4s satayım mı sana? arka canım çatlak aldığım ilk gün düşürdüm, kulaklık girişi çalışmıyor ve üst tuşu normalden biraz sert. Turkcell'den aldım garantisi devam ediyor. ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
yeni konu açmayım dedim. şu alet için : http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_8_0_n5110-5253.php görüşlerinizi alabilirmiyim kız kardeşime almayı düşünüyorum amacı multimedya olucak 10.1 istemiyor cok büyük taşıyamam ben onu dedi. Ben de bunu makul buldum. Fiyat 900tl vatanda. önerebileceğiniz başka marka model olursa ona da acıgım bütçeyi cok zorlamaması şartıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...