Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafasının çapı 8cm

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

insanları yanlış bilgilendirmeyin?

lokal türler değil koydukların. sen insanları yanlış bilgilendirme.

ki yazdım alerjik durumlardan arı sokmasından bile ölebilirsin diye.

böyle meydan okununca çok sinirleniyorum gerçekten ya. arazilerde egenin her tarafını gezdim zooloji+genetik çift opsiyon okudum zehir üzerine masterı bitiriyorum şu anda.
darvinin oğlu mevkiindeyim yani.

bilmeden yazmıyorum. 60 senedir görülmemiş bir türün tek bir örneği ve o olup olmadığından emin değiller. zehir biyokimyasal olarak dökülebilmiş bir zehir falan değil.

2 saatte eritrositleri paramparça eden ve nefes almana rağmen vücuduna oksijen taşınımı durduran türkiyenin ld dozu en yüksek yılanları tarafından ısırıldım ben ve ölmedim. senin mantıkla tek örnek üzerinden demek ki oda öldürücü değil gerge
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Benimki hem koyu kahve çizgili hem beyaz çizgiliydi götü de kallaviydi, hangi familyadandır bu şimdi?

abi şimdi öyle birşey söyledin ki diagramlarda yok böyle bir familya belirleme kriteri yani

hani açayım bakayım ama 'götü kallavi' diye birşey bulamayacağımdan eminim sanırım ya dsfjkhdfkh
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

"Tatar Ramazan" said:

Benimki hem koyu kahve çizgili hem beyaz çizgiliydi götü de kallaviydi, hangi familyadandır bu şimdi?

abi şimdi öyle birşey söyledin ki diagramlarda yok böyle bir familya belirleme kriteri yani

hani açayım bakayım ama 'götü kallavi' diye birşey bulamayacağımdan eminim sanırım ya dsfjkhdfkh

valla literatürün eksikliği, kendi kaybeder nediym sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

böceklerle aram çok iyi. bazen üzerimde gezerler. enerjim bi acayip olur.

bazende acayip şeyler sokar beni. canım hiç olmadığı kadar acır böyle bir yanma hissi kaplar. bedenimin ihtiyacı olan bir aşıydı heralde derim ve enerjime katarım.

olm kene falan var

dikkat edin saçmalamayın
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

Noyzura said:

böceklerle aram çok iyi. bazen üzerimde gezerler. enerjim bi acayip olur.

bazende acayip şeyler sokar beni. canım hiç olmadığı kadar acır böyle bir yanma hissi kaplar. bedenimin ihtiyacı olan bir aşıydı heralde derim ve enerjime katarım.

olm kene falan var

dikkat edin saçmalamayın

kene bir kere oldu. ama yazık öldü . kanım serttir . herkes kaldıramaz .. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...