Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl almanın zorlugu(daha once gormedniz eminim...)

thedarkride

Öne çıkan mesajlar

evet ben bir ay once Elkotek bayisinden adsl basvurusu yapmıstım yapmaz olaydım diyorum.neyse ben adslmi bekledim bekledim 8-9 gun oldu, bu arada paso elkoteke gidiyorum noldu bnm adsl gelmedi diyorum bnmde adsl kesildi goremiyorum diyo bana .neyse 12.gun tekrar gittim, dediki bnm adsl geldi dur bakiim.nese baktı dediki sozlesmeyi tekrar yapıcaz geri donmus sozlesme dedi.uyuzluguna gitmedim sozlesmeyi yapmaya.sonra gectigimiz persembe gunu atakoy9.kısımdan basvuru yaptım.gene oldu 10 gun ve bana soyle diyolar ilk basta basvurdugunuz adsl noktasına gidin ,orası size port vermiş, onlar onaylasın bizde acıcaz sizn adslyi diyolar.işin kotu yanı basvurdugum bayi adsl vermeyi durdurmus ve 3 gundur bir bayi arıyoruz adsl veren ,ki kendi şifresiyle girip onaylasın diye.anlıyacagınız durum bu.Bide adsl geldikten sonraki sorunlar var tabii ki.nasıl iştir anlamadım nasıl bir telkekom bu, nasıl bir anlaşma yolu, nasıl bir teknik, cozemedim varın gerisini siz dusunun...

Yorumlarınızı bekliyorum ne yapacagım hakkında....[signature][hline]Yalnızlık Paylaşılmaz,Paylaşılırsa Yalnızlık Olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...