Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Köksal

micha

Öne çıkan mesajlar

Bilmiyorum topic acıldı mı veya tartısıldı mı ama.Cok yakın bir arkadasımın tavsiyesi uzerine dinledim ve ilk dinleyisimde işte muzik bu dedigim bir grup diyebilirim.
www.cemkoksal.com
buradan set me free parcasını indirmenizi tavsiye ederim.[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 02 Aralık 2004 17:23 tarihinde demiş ki:
malmsteen kopyası olabilir ama bu onun kalitesiz oldugunu gostermez, tam tersine malmsteen'i kopyalamak bile çok zor.

ilk postumu okursan zaten anlarsın , tekniğine laf etmediğimi görebilirsin.
malmsteen kopyası olmak elbet zordur ama bi iş değildir çalışırsın olursun, önemli olan kendi duygularını kendi bildiğin yoldan yaptığın müziğe katmaktır.[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

[Bu mesaj Ryan tarafından 02 Aralık 2004 17:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya sen böle polemik msjlar yazcağına önce kendi yazdıın msjı bi baştan oku. yok mecaz yapmış yok mesaj wermiş geçin bunları ya.. bi müzisyeni dinlememeniz yada tarzını begenmemeniz size onu aşagılama hakkını wermez. şimdi de yavuz cetin fln kulvar deiştir milleti gazla ben neden bahsediyorum sen kimleri ornek gosteriyosun. hayret bişi yaa...![signature][hline]Clark Delonge =o=UltimaTR=o=
Sosyal ağlarda paylaş

sen ülkemizde böyle adamlar demişsin , yavuz çetinde ülkemizden yetişmiş en büyük gitaristlerden biri değilmi ?
kendi tezini çürütüyosun üstüne yetmezmiş gibi laga luga yapıyosun, kimi gazlıyorum ? yok mecaz yapmış yok bilmemne
neyi napıcağımı sanamı sorucam evet yaptım yaparımda..
bütün albümünüde dinledim cem köksalın tekniği yerinde bilmemne benim tekniğine filan laf ettiğim yok.
mesajı sen adam gibi okusaydın benim o mesajı avrupaya açılsa tutardı lafına olduğunu görürdün.
tutmaz imkanıda yok, gerçekleri söylemek , malmsteen kopyası olduğunu söylemek onu aşşalamakmı oluyo ?
ya cem köksalın malmsteen kopyası olmadığını idda edicek kadar salak , ya bunu anlayamicak kadar müzik bilgisi olmayan yada bile bile kendini kandıran bi insansın.
polemik mesajlar demişsin buna hiç girmicem o kadar saçmalıyosunki yani neresinden girsem bilemiyorum konuya,
kendin ne mesajlar atıyosun hala gelmiş polemik mesaj filan..
ohoo[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

[Bu mesaj Ryan tarafından 02 Aralık 2004 18:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehe ben şahsen Malmsteen falan sevmem hiç bi virtüözü sevmem ama bu adamı tuttum . Tam gaz yerlerde giren twin pedallar efenime söyliyim gaz ritmler falan hoş yani. Blood on blood ın ritm gitarı ve en son solo , man made of iron ın vokali ve melodisi aradaki twinler ,set me free . earthquake in solo kısmı falan süper[signature][hline]Bunu yazan tosun güç seninle olsun
Sosyal ağlarda paylaş

cem köksal iyi bir gitarist tabii ki. ama malmsteeni örnek alıp onun gibi çaldığını, onun tarzında bir şeyler yaptığını, onun kullandığı gitarı vs. kullandığını göz ardı etmek saçma olur. çünkü bariz bir şekilde malmsteenin yolundan ilerliyor adam. ha iyi bir gitarist mi? evet.[signature][hline];;suitfly | icq | msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Ryan bence sinirlerine hakim ol
İnsanların emeklerine cabalarına da saygı goster.
Ayrıyaten bir seyler biliyorsundur dogrudur.Ama bunu ukalalık yonune cekme.[signature][hline]fizban, 02 Kasım 2004 20:31 tarihinde demiş ki:
fenerde eksik nobre var, ama fenerde umut yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

heralde ben fransızca yazıyorum , yada siz anlamıyosunuz mesajlarımdan sinirlerime hakim olmamı mı çıkardın..?
hmmz..
anlaşıldı tamam, siz takılın ben bidaha bakmicam bu foruma..[signature][hline][i]I'm done feeling like a skeleton, no more sleep walking dead.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar kaliteli müziğin ne olduğu göreceli bi kavramdır ve bazı müzikal konular, o konuda bilgi sahibi olmayanlarla tartısılınca ortaya böyle komik ve talihsiz acıklamalar cıkar. okudugunu ve yazdıgını anlamakta güclük ceken bi sahıs onceki bi yazımda sanki ben yavuz cetin e negatif bi yorum yapmısım gibi bisey aksettirmis..
sadece buna üzüldüümden bu foruma son olarak bi sey ekliyorum. Yavuz Çetin e ve müzigine saygım ve sevgim sonsuzdur..![signature][hline]Clark Delonge =o=UltimaTR=o=
Sosyal ağlarda paylaş

Winding road klibinde çok hoş bi ayrıntı var. Bu eleman solosunu çalarken, arkada çok az, Murat İlkan headbang yaparken görülüyo, bir kaç saniye, çok hoşuma gitti.[signature][hline]Küfre sapanlar ve ayetlerimize yalan diyenler. İşte onlar ateşin arkadaşlarıdır. (Kuran 2/39)

[Bu mesaj aktiftablet tarafından 03 Aralık 2004 11:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...