Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo2 Battle net

Peach_Riza

Öne çıkan mesajlar

bence odgru yere yazmıssın.

ben oynuyorum nick cuce artarsın mesaj bulursun benı. ama gerek yoktur chate gırdınbmı ztane bya bı adam bulursun bırlıkte oynıycak.[signature][hline]Şşş caktırma ama ben cüceyim, ne? zaten yukarda yazıyomu! *4 yıllık ımzayı değiştirme cabaları*
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Europe'da oynayan var mı? Bana biraz item bağışlasın :p.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-

[Bu mesaj SilphatosIce_ tarafından 02 Aralık 2004 13:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 25 Ekim 2004 09:28 tarihinde demiş ki:
Ben zamanında bu türl bir ortam aratmıştım kim oynar kim eder diye bir araştır...
Genelde pati halkı europe serverında oynuyor, ben artık bıraktım diabloyu gereksiz çok eskidi oyun ve dupe olayı bok oldu yine...

ya abicim Diablo yu tek geçerim...hiç bi zaman eskimicek gözümde...sıkılmadanda günlerce oynarım...

bu arada serverlara bağlanmak için orjinal cd key lazım dimi...yada aranızda ip den kapışan bi grubu olan eleman varmı?[signature][hline]hiç bişeyim yok..bi FenerBahçem bi de karikatürlerim...
Ahanda Resmim:

[Bu mesaj Mandooo tarafından 02 Aralık 2004 18:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

us westteydi bütün karakterlerim.. sadece bir tane 99 vardı o hariç bütün karakterleri sildim hatta uzun zamandır girmiyorum o bile silinmiş olabilir. bilseydim verirdim bütün itemleri us westte olsaydınız..[signature][hline]-Affetmek, seni incitenlere vereceğin bir armağan değil, kendine vereceğin bir armağandır.

Jerian Flameeye of

[Bu mesaj flameeye tarafından 02 Aralık 2004 19:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...