Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gridlock

knoxville

Öne çıkan mesajlar

flashla yapılmış oyunlardan bi tanesi daha. mavi bloğu çıkarmaya çalışıyosunuz. taşlar sadece uzunlamasına hareket ediyor. 40 bölüm ben de 22 takıldım. =P[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

lol be hakkaten hani link? =)
http://www.corwin.ca/gridlock[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

aslında hiçde kötü değil aksine insanı düşündürüyo . Bide expertte oynamak accayip kastırıyo helede level 20 den sonra . Ekrana boş boş bakmaya başlıyosun . Şahsen ben su anda oyle bakıyorum :) ama tavsiye ederim. ...[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bitirdimde benden tavsiye . Options'dan extreme moddu açın oyle oynamayı deneyin ciddi şekilde psikolojikbulanıl yazşıyo insan . Kısa surelide olsa içiniz kararıyo :lol:[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...