Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müzik süper, animasyonda süper ...

Zopik

Öne çıkan mesajlar

said:
OwnerRavenLoft, 02 Aralık 2004 07:50 tarihinde demiş ki:
Ama sen bunu o kdr değişik bişimde anlatmışın ki... "Aman tanrımmm becerdimmm yaptımmm ben bir harikayımmm. Tavvvşanı hareket ettirdimmm. Aaaaa kurbağalarrrr balıklarrrrrr kuşlarrr hareket ediyorrrrrrrr" Ufacık bir animasyonu nası da bu kdr önemli bir şey haline getirip büyütebiliyorsun anlamıyorum.

adamın büyüttüğü bişi yok ki sadece güzel izleyin demiş. başlıkta süper demiş,kendi görüşü. neyi büyütmüş önemli bi hale getirmiş anlamadım neyden bahsettiğini[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada yoruma gelince play tuşu olmadıı için boşu boşuna ortasından izlemeye başladım bişi anlamadım şarkı da dandik =)

edit: beğenmedim çok baydı kapadım yarısında. bu arada animasyon daha çok maketi bilgisyar ortamına koyup üstünde bişiler yapmaya benzemiş. yani şöyle diyim hani birinin resmini alırsınız üstünde dğişiklik yaparsınız onun gibi uzun lafın kısası beğenmedim.[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah

[Bu mesaj shapshal tarafından 02 Aralık 2004 15:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 02 Aralık 2004 15:22 tarihinde demiş ki:
said:
OwnerRavenLoft, 02 Aralık 2004 07:50 tarihinde demiş ki:
Ama sen bunu o kdr değişik bişimde anlatmışın ki... "Aman tanrımmm becerdimmm yaptımmm ben bir harikayımmm. Tavvvşanı hareket ettirdimmm. Aaaaa kurbağalarrrr balıklarrrrrr kuşlarrr hareket ediyorrrrrrrr" Ufacık bir animasyonu nası da bu kdr önemli bir şey haline getirip büyütebiliyorsun anlamıyorum.

adamın büyüttüğü bişi yok ki sadece güzel izleyin demiş. başlıkta süper demiş,kendi görüşü. neyi büyütmüş önemli bi hale getirmiş anlamadım neyden bahsettiğini

Bu konuşmasından bahsediyorum...

said:
Zopik, 01 Aralık 2004 15:11 tarihinde demiş ki:
Herkes istediği gibi eleştirir ona kesinlikle bir lafım yok. fakat eleştiri gibi olduğu sürece. çok merak ediyorum hayatınızda hiç animasyon yapmakla uğraştınız mı? hiç sıfırdan bir şeyi vektörel olarak çizip hareketlendirmeyi denediniz mi? berbat kısmına tamam iğrenç kısmına da tamam ama animasyon bile değil ne demek ya. beğenmemek ayrı ezmek küçük görmek çok ayrı birşey.
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...