Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

download meter

Phlox

Öne çıkan mesajlar

kaçla download ve upload yaptıgımı gosteren kucuk bir toolbar tarzı bir program arıyorum başka özelliği olması gerekmiyor hızları göstersin yeter
[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!

[Bu mesaj Phlox tarafından 27 Eylül 2004 19:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
du meter var ama bazen hızları ucuk bir şekilde gösterebiliyor ayriyetten yaptıgın dl/upyi günlük tutuyor.
Netlimiter var hız oranını yavaş yakalasada doğru gösterir ayriyetten program program limit koyabilirsi.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

peki netlimiter zaten var da ben download hızı sürekli gozumun onunde olsun istiyorum netlimiterdan bakmak için ya programı açmak yada mouseu traydeki simgesine getirmek gerekiyo. kucuk bi pencere halinde download hızını göremiyormuyum yok mu bir yolu[signature][hline]i've seen what i was - i know what i'll be
i've seen it all - there is no more to see!
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden bende benzer bi topik açmıştım ve süper basit bir program önermişti biri. Arayıp bulamadım o topiği şimdi. Hatta program türkçe idi ve birim fiyatı girinde online süresine göre tel parası falanda hesaplıyordu ve minnacık birşeydi. Sağ altta kendi çağında çalışıyordu. Adını hatırlamıyorum.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Profocio Web Hosting
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.telekomat.com/acme/
Adresini önermişer o zaman ve bende 3 post sonra tamam halloldu demişim ama bu linkten mi halletim başka linkten mi bilemedim :)
Hatta o günkü linkte bu http://forum.paticik.com/view.php?id=35344
[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Profocio Web Hosting
Kızımız Duru

[Bu mesaj Absolut tarafından 30 Eylül 2004 16:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...