Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kadıköyde müzik cd cisi

ucanadam

Öne çıkan mesajlar

sahildeki tansaşın yanında eski sinemanın olduu yerde var. selam da söyle bende de...[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dextra, 01 Aralık 2004 00:39 tarihinde demiş ki:
sahildeki tansaşın yanında eski sinemanın olduu yerde var. selam da söyle bende de...

senin bahsettiğin roll müzik galiba orayı biliyorum ordan başka biyer arıyorum başka varsa ?[signature][hline]
we don't need no education
Sosyal ağlarda paylaş

akyıldız pasajı var bi tane hatta bööle kedi die bi yer var girişinde orayı sorrk bulablrsn içerde solda sinemada bahariye caddesindn yukarı dooru çık solda oluo ama baya bi çıkcan görrsn ztn,off nese annatabildiysem ne mutlu..:)[signature][hline]welcome to the machine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EfsaneUye, 01 Aralık 2004 21:51 tarihinde demiş ki:
yazıcıoğluna git ne uraşıon akmar, tansaş fln, ha ama özenti işi metal, kalay fln arıosan oralara gidcen

yapmayın yaa pink floyd deep purple beatles özenti midr?bn bütn bunları oralardn almşmdr ki bi ton kaliteli grup daa vardır orda satılan....![signature][hline]welcome to the machine
Sosyal ağlarda paylaş

Akmarın çevresindeki abiler bir.
Bir de tanıdık varsa Akmarın içinde de bazı yerlerde en acayip müzik gruplarını bile bulabilirsin. Ben 70ler dinleyen biri olarak o zamanın bütün gruplarını buldurdum, demek ki her türlü ucubik şey çıkar ortaya.[signature][hline]Sıpaaakın kulaklarıııı eşşeeeeek kulaklarıııı
Sıpaaakın kulaklarıııı eşşeeeeeek kulaklarıııııı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...