Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire Bloodlines Goruntu Problemi

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Vampire Bloodlines i yükleidm kurdum.. cd cracki için zibidi işler yaptirdi yaptim.. oyun açılıyor.. sesler geliyor görüntü yok..... Monitör Tanımsız Frekans diyor.. Kafam girsin buna.. nedir bunun derdi.[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı
Sosyal ağlarda paylaş

tanımsız frekans dediği byük ihtimalle monitöründen kaynaklanıyo..
ayarlardan belli ekran aralıklarındaki monitör refresh rateini düşük bir değere çek..
belki olur
(genelde ,misal, 800x600 desteklemeyen bi ekran kartıylan fix olarak 800 600 başlayan bi oyunu açmaya calıstıgında oluyo (yada cs de 1600 fln yapıp sonra oyunu tekrar açamamak igbi :D)[signature][hline]The Dragon died quickly.. just like Fiona..
Sosyal ağlarda paylaş

start
run
dxdiag
more help
override
alttaki secenegi 60 a getirince calisti ama göz yoruyor.. düzgün bi rate ayarlamak lazim[signature][hline]Aklımı kaybettim hükümsüzdür.
DeviantArt Gallery
Hür ve özgür şarap ve lezzet portalı

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 30 Kasım 2004 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyuna gğiridkten sonra oyunun çözünürlüğü en düşüğe getir (eğer azaltabildildiysen) => refresh rate le yavaş yavaş oyna yukarı çık.. yada hiç kasma monitörün websitesinden refresh rate ayarlarını öğren :D[signature][hline]The Dragon died quickly.. just like Fiona..
Not: Donanım kısmı daha iyi anlar bundan.. ordakilere sormayı denemeyi dene bence :D (süper cümle)

[Bu mesaj LethE tarafından 01 Aralık 2004 00:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...