Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Petrucci Ne Hallere Düştü

Gilean

Öne çıkan mesajlar

arkadaşıma göz kırptı myung istanbul konserinde hehe:)

not:resimleri barındıran site çok taşmış oldukça hoşuma gitti teşekkür ediorum;)[signature][hline]Bu sayfadaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
:rock::rock::rock:

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 24 Ağustos 2004 20:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yemisim petrucci'yi de (yastik mi yiyoruz belli degil tabii... naapion edion diye sorarlar adama boyle laftan sonra, ben kendime sordum yazma islemi sonunda bosuna yorulmayin diye) labrie'nin bakislara hasta oldum ben...

"emrah kos" benzeri bir bakisa sahip[signature][hline]"Es irrt der Mensch so lang er strebt." - Faust I: Prolog im Himmel / J.W. v. Goethe
42
"The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Labrie arabeskçi olmuş zaten dream theater'ın bazı şarkılarını o şekilde yorumlayabilir adam. Mesela misunderstood (arabesk remix) ilginç olabilir.

It challenges the essence of my soul, ahh aahh
And leaves me in a state of disconnection, yaktın beni bee
[signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.
Sosyal ağlarda paylaş

heheh ztn sevmiodum bi de tipleri de kaymış iice artık müziini de tiplerini sevmiorum :)[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...
Alexi_Septimus,23 Ağustos 2004 18:23 tarihinde Mavi'ye demiş ki:
Kuzucum, "My way or the highway..." diyeceksin.
Bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...