Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Acil yardım edin! KO yu sildim tekrar yukleyemiyorum

gleamder

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar KO ı sildim eski sürümünden kohacki çalıştırmak için fakat bu seferde tekrar yukleyemiyorum % 60 lara gelince kendiliginden kapanıyor yukleme sihirbazı! Pls help ben bi gun oynayamazsam olürüm :([signature][hline]***Kontrollsüzz Güç, Güç değildir! Peki o zaman nedir??***
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle boş yerin olduğundan emin ol.
Sonra yüklediğin klasörde eskiden kalma bilgiler kalmadığından emin ol.
Sonralıkla bunlar da çalışmazsa bilgisayarında virüs felan olabilir diye bilgisayarını bi virüs programıyla tarat.Hatta belki wormlardan felan da olabilir.
En sonralıkla bunlar da çalışmazsa bi arkadaşının hard diskinden kopyala oyunu yada tekrar indir siteden :D[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]
Cesur Yurek = Ulrich Honorsword,WhiteOne [Army of Freedom]

Diez2-->Human : Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 28 Kasım 2004 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O konuda yardım edemiyeceğim çünkü bende de aynı sorun var.
Power Up (p) kullanamıyorum.Yani F11'e basıyorum açılıyor.Ama aldığım itemı çantamda (inventory) göremiyorum.
Knight Online klasöründeki knight online.exe ile benim gibi yamasız felan girebilirsin.[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]

Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada dün sabahın 5'inde çalıştırdım yamayı.Çok uzun sürse de yaptı.
Aynısını öneririm.Çünkü açıldığında takılıyo gibi oluyo ama yama yapmaya başlıyor (gündüz saatlerinde yamaya gelene kadar zaten kapanıyordu :-P)[signature][hline]Dracula Mager[Humanity]

Diez2-->Human: Amazon [Lvl 3X],Kutsal [Lvl 3X]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...