Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avaturk eq2 siparişleri

Goering

Öne çıkan mesajlar

Ben ilk defa önsipariş yapmistim.Banada ulasmadı.Sıparıste 49 milyonmu ne alinmisti.Simdi bakiyorumda 90 milyon yazio sitede.Bu fiyat bişze gecerli değil değilmi ?Yani ön sipariş adıyla verdigimiz para butun olay.

hBirde ne zaman gelirki?Hadi bayramdi diyelim.Oda bitti bugun yolladılar yada yarın yollıcaklar desek hafta sonuna kadar gelmis olmasi lazim diyorum ben.

Az once avaturk forumlarada gordugum olay
Dagitim tarihi bandrol sorunu sebebi ile ertelenmis.

[Bu mesaj WhiteDagger tarafından 17 Kasım 2004 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

indin barbaros iskelesinde
önden bir taksi geçti atladın taksiye
dedin mimar sinan ın karşısına gidecem
adam seni bıraktı sonra baktın oraya
çbs işhanı nı gördün
girdin içeri
tabelada avaturk yazısını gördün
2.asansörden 4.kata çıktın
karşına çıkan hanıma dedin siparişim vardı
aldın eq2 ni mutlu mutlu evine döndün :)[signature][hline]Tuor Delarren
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar sitesinden araştırma zahmetine girseydiniz avatürk ün bu konuda bi açıklama yapmış olduğunu görürdünüz.Yine girmeyeceğinizi düşünerek açıklamayı koyuyorum:

Merhabalar,
Sitemizde satılmakta olan Everquest 2 adlı oyunun, dağıtımı sırasında karşımıza çıkan bandrol sorunundan dolayı bir süre önce dağıtım tarihi ertelenmişti. Everquest 2, 23 Kasım'dan itibaren dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarih bandrolün erken çıkmasına bağlı olarak daha ön bir tarihe alınabilir.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.

[Bu mesaj dreagloth tarafından 20 Kasım 2004 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dreagloth, 20 Kasım 2004 14:54 tarihinde demiş ki:
Merhabalar,
Sitemizde satılmakta olan Everquest 2 adlı oyunun, dağıtımı sırasında karşımıza çıkan bandrol sorunundan dolayı bir süre önce dağıtım tarihi ertelenmişti. Everquest 2, 23 Kasım'dan itibaren dağıtılmaya başlanacaktır. Bu tarih bandrolün erken çıkmasına bağlı olarak daha ön bir tarihe alınabilir.

bu topic'in ikinci mesajına bak arkadaşım ukalalık yapma[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

asrkadaşım çooooooooooooook özür dileirm bakmadığım için siteye gerçekten.

olaya bak ya bakmak zorundayız sanki sorduk bilen cevap wersin allahala

Cevap werenlerede tesekkürler[signature][hline]E-ih Ido Eclipse
Master Swordsman-Master Rifleman
----------------------------------
"Long Live Rebellion!!"
Sosyal ağlarda paylaş

bandrol fln yalan avaturk merkeze giderseniz alabiliosunuz ayın 9 unda almısinsanlar var bir iki bildiğim kisi level 18 suan haftalardır oynuyorlar.Istanbulda olanlar bosuna beklemesin gidip alsın ama sehirdısındaki arkadaslar icin bir onerim yok.Anlamadığım bandol yoksa nasıl verebiliyorlar oyunu hadi magdem verebiliyorlar niçin kargoyla yollamıyorlar heryere yada niye insanları bos bos bekletiyorlar.Oh doktum icimi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...