Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

G.O.R.A iyice çarşafa dolandı!!!

paspatur

Öne çıkan mesajlar

said:
schaker777, 20 Kasım 2004 00:46 tarihinde demiş ki:
said:
schaker777, 20 Kasım 2004 00:11 tarihinde demiş ki:
erol koseye gicik oldum ya adam tutturmus 10 kilo kiyma 5 kilo kofte ahuauha

neysea ya biraz dusunun bu film yarisiymis tamammi 5 saat olurdu insani baymaz mi yaa istersen full aksiyon full komedi olsun 5 saat bi koltukta oturup bi filmi izlemek cogu insani bayar

belkide kesmeleri iyi olmustur

bende onu dedim ya

ama filmde kesin bir bitis var gorduunuz gibi
[spo1=izlemediyseniz bakmayin]film sonunda dunyaya donduler bitti ee 2. de ne yapcaklar bir daha goraya gidip bi dahami gelcekler sacma olur[/spo]

Yo G.O.R.A lılar bu sefer dünyaya gelir :D[signature][hline][b]Ultima Online, Hayat Offline...

Rüyanızın gerçekleşmesini istiyorsanız,
Öncelikle uykudan uyanmanız gerekir...
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaşlar Message Board'ta European films kısmına Turkish films diye bir topic açtım.

(Ayriyetten NBA' e girmeyelim)
bu da msj:
GORA came! I watched it 2 times, it was terrific. A space film which made by famous stand-up star Cem Yılmaz seems to brake a Turkish record. Almost 8 billion people had watched the film in a week!

billion kısmını biliyom olarak değiştirsek mi ?
aahuauhasaauh[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
armra, 20 Kasım 2004 19:40 tarihinde demiş ki:
Almost 8 billion people had watched the film in a week!

bari destekli sallasaymis arkadas destek olayim derken kostek olmus.[signature][hline]Hepimiz away değil miyiz aslında bu hayatta...
BAAL'lı patileri pmden bekliyorum...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 20 Kasım 2004 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Erol Köse Hakkında:
1- Adamın kıymayla kesin bi yarası var yakında bu konuya da değinir heralde tv lerde
2- Adam eskiden köfteciydi heralde kaç kıymaya çak köfte çıkıcağını çok iyi ezberlemiş her fırsatta belli ediyor
3- 10 kilo kıymadan 5 kilo köfte çıkmışmış tabi bunun bide baharatı felan var.

Cemyılmaz Hakkında
1- Adam çeker çekmez hangi bölümleri attığı önemlimi
2- Madem filimin yarısı çalınmış filmin yarısı çalınmasa heralde 5 saat sinemada imanımız gevricekti
3- Daha filmin DVD si çıkmadı belki adam sahne arkası yapacak kestiği bölümlerden
4- Belki eski çekimler eziqti hepsini çöpe attı alla allah
5- Adam Yapmış Komedisini Gitmiş Yabancı Ülkelerde Gösteriye Sokmuş Millet Filme 2-3 Kere Gitmiş Daha Ne Olsun Başarı İşte[signature][hline]-- Neyim Var Ki Hackten Gayri -- KIST Clan
Sosyal ağlarda paylaş

tamamamını okumadım topic in ama gora çıkmadan önce logar la cem yılmaz ışınlanma odasında karşılaşıodu ilk trilerda ayrıca reklamlarda gösterildi logarın elinde kılıç bile ışıkla beni mi korkutcan fln dio du bizim halıcı logara fakat hiç benzer bi sahne göremedik filmde[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

Teaser trailer denen türde, film çekilmeden veya tamamlanmadan yapılan fragmandı o. O sahneleri görmeyi ummuyordum zaten.

Ancak yukarda yazılmış zaten, Beyaz'ın konuğu olduğunda şafak sezer somurtuyordu çok sahnelerim kesilmiş diye. Bi diğer detay bunun sorumlusu CY değil filmin yönetmenidir.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

O ilk fragman zaten filmin çekimleri bitmeden önce sinemalarda gösterilmeye başlandı ve reklam amacı güden gelin bakın ne kadar komik espiriler ne tarzda olacak şeklinde göstermelikti aynı zamanda filmdeki espirileri çok göstermiş olsalardı filmden zevk alınmazdı zaten komedi filmi bütün espirileri bilip gitmek komik olmazdı olamazdı[signature][hline]My Fart Will Go On
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...