Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nefret ettiğim trojan atacklar

Felix

Öne çıkan mesajlar

Nedir bunlardan çektiğim ya 30dk da ir norton uyarı veriyo bazen "netbus trojan horse" bazen "wincrash trojan horse" atack, bunlar pcme neden gelir ya bokmu var benim pc de bide ip leride bende cıkıyo verim hemen sizde onnara atack yapın :-P 206.204.51.132 -- 85.96.78.182 suanki kendi ip mi değiştirme imkanım varmı? bi proxy diye bişe varmıs nedir nediildir bu?[signature][hline][b]GM'lere kalmamış bu yalan Britannia, Sanada kalmaz hiç uğraşma..

[Bu mesaj Morlock tarafından 28 Kasım 2004 21:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya benimde nortonun 1 aylık süresi bitti...tam sürüm lazım virüs ve trojan girerse harbi sıyırırım tam sürüm norton linki verirmisiniz hangi siteye baksam 1 aylık ????[signature][hline]Aşkıma:
''İki gül al biri kırmızı biri beyaz...Eğer ben seni aldatırsam bu güller solsun.Eğer sen beni aldatırsan.....cümle alem g.tüne k.ysun!!!''
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi aylık panda 2005 kullanın at gibi program hherşeyi buluyoe cok etkılı ve hızlı bır program[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 28 Kasım 2004 22:47 tarihinde demiş ki:
ilk defa duydum panda 2005 mi link verebilirmisin?

http://shareware.pandasoftware.com/shareware/titan5shuk.exe[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

O adresten antivir diye bişe indirdim , Şimdi tarıyo falan umarım işe yarar :-) Buda dilülit diye sesler cıkarıyo kasadan , yok silinememiş fln yazıyo ne anladım bundan

Bide TR/Drop.Dialers.1 yazıyo valla dial fln ne alaka?

[Bu mesaj Morlock tarafından 29 Kasım 2004 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...