Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] NWN oynayan Türkler.

Narsil

Öne çıkan mesajlar

Biraz geç oldu ama sonunda, bir şekilde ucundan online NWN oynamaya başladık. Eğer Gamespy(yani orijinal oyun alıp oynayanlar) üzerinden oynayan ve hem kalabalık(düzenli olarak 30-40 kişi aktif olsa yeter) hem de "heavy" role play sunucusu tavsiye edebilecek olan varsa buraya yazsın.

Şu anda Shadows of The Sword Coast PW düşünüyoruz ama orada role play açısından bazı sorunlar var. Meşhur Mythos çok uğraştırıyor ve Forgotten Realms konulu değil. FR setting kullanan ve tavsiye edebileceğiniz bir server varsa buraya yazın. Şimdiden teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

bnim şuan oynadığım bi server var Dungeons & Dragons 3.5 sistemi kullanıo rp yapılıo ama bazen bozulabilio rp.baya güzel bi server o serverdan başka biyerde oynamıyorum artık. birazdan ipsini vericem serverın. bu arada nwn.bioware.com sitesinden forumlara ordan da ye old tavern (guilds®istery) e girersen birçok rp ve pw serverları görebilirsin

Oynadığım serverın IP adresi 216.231.54.239:5122. Forumlardaki server hakkındaki topicin linki de http://nwn.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=390788&forum=44 [signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah

[Bu mesaj shapshal tarafından 21 Kasım 2004 14:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

max benim kardeş günlerdir başımın etini yedi nerde bu mix diye :D

açılsın artık yoksa kafa beyin kalmayacak bu gidişle :)

bi de ben ücretli modülleri çalıştırabilmek için 1.64 e getirmiştim mecburen, sunucular 1.62'de miydi en son?[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

http://nwvault.ign.com/community/gameworlds/gameworldsTop2.shtml adresinde popüler bazı 7/24 sunucuları bulabilirsin.

Bunların arasından birkaç tane FR'da geçen, RP oranı yüksek, genelde kalabalık olan ve DM'lerin aktif olduğu sunucu yazayım.

City of Arabel

Narfell

Earthspur Mountains

Savage Frontier

İlk 2 yazdığım sunucuda uzun bir süre oynamıştım. İkisi de çok güzel sunucular ama rp konusunda kuralları biraz katıdır, o konuda şimdiden uyarıyım :).[signature][hline]Nwn1 Modüllerim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Capulcu, 23 Kasım 2004 17:39 tarihinde demiş ki:

İlk 2 yazdığım sunucuda uzun bir süre oynamıştım. İkisi de çok güzel sunucular ama rp konusunda kuralları biraz katıdır, o konuda şimdiden uyarıyım :).

Tavsiyeler için teşekkürler. Şu anda Shadows of The Sword Coast PW oynamaktayım. Genel olarak Rp biraz sallansa da aksiyon ve oyuncu topluluğu oldukça iyi. Yine de 2 3 saatte lvl 14 yapılması, herhangi bir backgorund application zorunluluğu olmaması ortalıkta bu yüzden dolaşan onlarca dragon disciple, weapon master biraz yoruyor. Kendime Platinium Pack almaya değecek bir server bulursam ne ala.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh aslında iyi olmuş boşver
mis gibi son sürüm versiyonla oynanacak işte daha ne :D
bu modüller single player senaryo içeriyor ama sunucuda kullanılabilir mi ya da bioware buna izin veriyor mu araştırmak lazım, çünkü gerçekten süper senaryolar bence

yani mesela karakterler modüller arası geçiş yapabilir olur, insanlar bu paralı modüllerde bir yere kadar geliştirir karakterlerini, hem birlikte gurupca oynama imkanı da olur (tabi modül buna nereye kadar izin veriyor bilemiyorum), sonra da mix'in esas modülüne girer insanlar bu karakterlerle

bir nevi acemi ocağı, usta birliği hesabı :)

msn e giriyorum arada ama bu aralar yine şantiyede dial-up a mecbur kaldığım için fazla kalamıyorum...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ama yine de ilk 3 level için iyi olabilir mesela
gerçi nordock'ta da ilk birkaç level için iyi questler var zaten :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...