Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Almama milim kala... :)

Kyle_TR

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar deh$et bi şekilde bu oyunun orjinalini alıp oynamak istiorum kopyasını(malasef ama emin olmam lazimdi :( ) alıp oynadım ve cidden beğendim :D ama sorularım var :D (odun gibi oluo ama nese :D ) gerçi bu konular hakkında baya bi başlık açıldı ama aklıma sorular takilio emin olmak istiorum :D zaten kaç gündür düşünüom konuyu yaziimi ayıp olur mu die :)
nwn2 çıkcak bildiğiniz gibi yani yaklaşık tarihi nedir nwn 2 nin çıkışının ona göre sizce aliimi yoksa onumu bekliim
bide türklerin yoğun olduğu yada olduğu :D serverlar var mi :)
yani oyuna cidden o paranin değeceğini düşünüyorum ama işte bu iki soru kafama takilio :)

Şimdiden teşekkürler :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende nwn + 2 exp. de orjinal olarak var,yeni edindim orjinal versiyonları,ben senin yerinde olsam hiç durmam bir dakka.Nwn'nin her serisini elimde bulundurmak ayrı bir güzellik olur.zaten 2006 ya kadar 3. expansion yada yeni premium moduleler falan çıkar kanımca,sonra da nwn 2 gelir zaten.[signature][hline]click here online now though under contruction
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom_Hellscream, 27 Kasım 2004 15:24 tarihinde demiş ki:
Birde niye o kadar çok smile kullandınki

heh lafı ağzımdan aldın[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

onlar yine yok ama expansionlarla oyunda çok büyük değişiklikler oldu, tam anlamıyla bi ton "eklenti" var yani, level sınırından tut da karakterine alabileceğin yeteneklere kadar, hatta oyunun görsel alanında da iyi şeyler var

kısaca özetlemek pek mümkün değil gibi, bence iki eklenti paketi de oynanmalı, hatta ortalıkta süper modüller de var[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...