Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BAna NEden Diye Sorma Anne!

Horrible

Öne çıkan mesajlar

Bana neden diye sorma anne!Söyleyemem çünkü ,ben bile bilmiyorum ki neyi söyleyeyim sana?Kaçırma gözlerini diyorsun ama dinlemiyorsun ki beni anne...Bırak beni sen, yok olmuşum ben,baksana açıklayamıyorum bile gerçekleri söyleyemiorum bile ama sen sorma anne sorma lütfen...
Çok yannızım be anne,sen bile yoksun bazen,hani hep derler ya aslında insan yanlız doğar yanlız ölür diye bende öyleyim işte.Gidiyorum ben anne,gidiyorum.Ama sen ağlama sakın,işte o zmn gidemem ben.Çok yanlızım anne hmede çok.Biliyor musun sen bile yoksun bazen.Hayat o kdr uzak ki bana o kdr yalnız kalmışım ki ben güzellik ne onu bile unutmuşum anne!Hayat beni böyle bırakmış işte.Kendim olamamışım ben anne,olamamışım yada olamadım.Bir sen kol kanat germişsin bana bir sen avcunu açmıssın onu bile değerlendirememişim :(.Ağlamakta gülmek kdr kolaymış be anne.İyi deilim ben anne,iyi deilim!Ağlıyorum sadece tek yapabildiğim,tek yeteneğim bu kalmış senden bana...Ama unuttum sen ağlamazdın anne sana yakışmazdı ağlamak,ztn kıyamazdım ki seni ağlatamazdım ben anne...Bilior musun televizyon bile ağlatıyor beni artık.Komedi programları bile...Öyle karamsar olmuşum ki bıkmışım anne,bıkmışım!Gelde kurtar beni ,gel bırakma beni .... Ağlamaktan yanlızlıktan sıkıldım,lütfen soru sorma bana,neden deme bana.Verecek cevabım yok çünkü,geri gel anne bana gülmeyi öğret tekrar bana sevmeyi öğret annee!Biz dünyada çakılı kalmışız anne,kuşlar gibi uçmayıo öğret bana,şelale gibi akmayı,ölü deniz gibi sakin olmayı öğret,bazende evet evet bazende ırmaklar gibi hırçınlaşmayı öğret.Ama ağlamayı öğretme bana anne,yağmur gibi dökülmeyi öğretme!Bunları doğarken öğrendim anne,doğarken zorla öğrettiler bana...
Lütfen anne,lütfen bana neden ağlıyorsun diye sorma!Bana neden üzgünsün diye sorma ben kendime cevap veremiorum ki sana versem.Hep ben derdim sana herşeyin cevabı var diye ama yokmuş anne yokmuş!ÖZür dilerim yeni öğrendim ben bunu...BElki bende sana sormamalıydım ama tutamadım anne,kendi bencilliğime yenildim ben sen yenilme,sorma bana anne!Çok üzdüm belki seni ama sen bağışla beni affet anne!
Lütfen bana neden ağlıyosun diye sorma anne!!!
---------------------------------------------
Dip Not:Farkındayım saçmaldım ama gece gece max bu çıkıo fazlasını beklemeyin :)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...