Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erdoğan, Kamer Genç'e Çok Sert Çıktı

Litminov

Öne çıkan mesajlar

Erdoğanım aslanım gaplanımdan Aylin Nazlıaka karşısında Bülent Arınç'a da posta koymasını bekleriz. öteki türlü riyakarlık oluyor çünkü

http://yenisafak.com.tr/politika-haber/chpli-kadin-vekil-arinctan-ozur-bekliyor-30.04.2013-516643

öte yandan kişiye yöneltilmesi rahatsız edici olabilecek bir soru olsa dahi hakaret taşımayan Kamer Genç'in sözlerine karşı galiz küfürler eden AKP'lilerin ahlak edep gibi kavramları tekellerine almaya çalışmalarına da diyecek birşey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Chipetbeth said:

Ecevit de zamanında kavakçıya birşeyler söylemişti güç elindeyken ,meclisden atttırmıştı galiba ,bugünde tayyip kamer gence atıyo işte büyütecek birşey yokta akpli mvekili halsız küfür konusunda

çipet? inandığın allah çarpar...ecevit ile tayyipin adlarını aynı cümlede kullanman zaten abes...kaldı ki iki olayın zerre ilgisi yok...orada türbanla milletvekili olarak meclise girilemeyeceği halde merve kavakçı provokasyon amaçlı(aha bu DELİKANLI akepeliler-o zaman refah partililerdi-onun arkasına sığınmışlardı o zaman ya tutarsa diye)türbanlı olarak meclise girmişti.ecevitte cumhuriyet başbakanının yapması gerekeni yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

KuddusiMavra said:

yukarıda yazdım işte, algıda seçicilik için güzel örnekler sunuyorsun.

Olayların her daim senin algıladığın haliyle doğru olması nasıl bir duygu ? Senden mutlusu yoktur bu dünyada!

aslında burada senin açından da yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum. sana göre de ben algıda seçicilik örneğiyim.
ama önyargılısın bana karşı.
neyse.çok uzadı. iyi geceler sana.
Sosyal ağlarda paylaş

Son olarak Kamer Genç küfür dolu tutanağı Erdoğan'a ileteceğini söyledi.

Bu arada konuşmaların diğer kısmı da bu linkte verilmiş.

http://www.radikal.com.tr/politika/tbmmde_kamer_genc_soz_aldi_yumruklar_konustu-1131667

Yalnız a.k 'yi sansürleyip diğer küfürleri olduğu gibi koymak nasıl bir mantıktır onu da çözemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...