Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40.000 cikti !

Disappear

Öne çıkan mesajlar

O değilde 5. görevde beş tane o robotumsu şeyle (neydi adı yaa... Hell ile başlıyordu ama. Spacemarines'ın) orc kampını iki baskında dümdüz ettim. vaktinde geri çekilme ve tamirle çok rahat dağıtıyorlar ortalığı. Senaryoları bitirene kadar diğe modlara bulaşmayacağım için belki görevlerden kaynaklanan bir olay olabilir bu. Ama çok güçlüler yani :) Zırh desen var saldırı desen felaket. Arkadan bir kaç grup asker yollasan sağlam mekan bırakmıyorlar.[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Fil değilde öyle hayvani bir yaratık geldi bir bölümde (kaçıncı unuttum) Böyle gergedanımsı bir şey. İlk Warlord(muydu öyle birşey deniyrodu orc liderine ama unuttum) devirme görevinde. İki tane geldi koca orduyu yedi ya o ikisi yuh. 8 grup silahlanmış asker 3 tane o robot tipli savaş makinası birde iki kahraman avrdı. Sadece kahramanalr döndü :)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ooh. O dediğimden sağlamsa yaşadık o zaman. Bir sürü adamla gitmek gerekecek. (kafam kaldırmadı da bıraktım şimdilik oynamayı. zaten fener maçını seyretmeyi unuttum. Neyse yenilmişler zaten :P) Bu arada oyunda Chaos Marines var değilmi senaryo bölümünde?[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda hangi unıtenın neye karsı etkılı oldugu altta yazıyo onlara dikkat edin. Mesela o avatari 4 squad marine ve 1 towerla halletmistim hepside fuze upgradeliydi. Bilgisayar genelde anti infantry silahları kullanıyo onun icin araclara bisey yapamiyo. Oyunun seslendirmeleri cok guzel sc den sonra gordugum en guzel seslendirmeler. İlk demo zaten cok iyi, umarim devamı icin fazla bekletmezler.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kesinlikle SC den sonra oynadıım en iyi strateji oyunu oynaması cok eglenceli bu bi yana karakterlerin hareketleri seslendirmeleri fln alıyo götürüyo kaptırıyosunuz kendinizi zaman nasıl geciyo farketmiyosunuz :)[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK Zerker..(RIP)
Kanki the GAY DR00D..
Darric the Dayakcı BM..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
SolidSnake, 29 Eylül 2004 22:15 tarihinde demiş ki:
walla bana hala ilginç geliyo 20 supply infantry nedir ya ?

en güzel yönlerinden biride o ya bence milyarlarca adam basamıosun :) ama yeterli oluyo :)[signature][hline]Fii tarihinde Saruman demiş ki:
ph34r my army of uruk hai! Go outz0r, find teh hobbitz and pwnz0r them!
--------------------
Ariakan the YIILLAAANNN Merc..(RIP)(tss)
Ariakan the KELEBEEEEK Zerker..(RIP)
Kanki the GAY DR00D..
Darric the Dayakcı BM..

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten grup olarak geliyorlar. Sargent eklersen 9 kişilik bir ekip oluyor Space Marines'de. Eh 10 tane ekip çıkartsan bitti zaten. O yüzden sınır güzel olmuş bence. Tek sorun araç sınırı. Oda fazla iş çıkartmadı henüz. Ama multide sorun çıkartırsa bilemem :)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel tutorial'ı bikere oynayınca oyunu şipşak kavradım büyük zevkle oynuyorum hele intro'su bi gaza getirdi arkadaki müzikte süperdi şu aralar zaten gelecekte/günümüzde geçen bi strateji bulamıyodum bu çıktı iyi oldu bitircem bakalım Space Marines!! Attack!!![signature][hline]ATI Radeon 9800XT 256DDR Ekrankartı
Kingston 2x512 DDr400 PC3200 ram
Intel P4 3.0ghz 800fsb cpu
ASUS P4C800 Mainboard
Coolermaster 2003 Darkhardware ödüllü Wavemaster o/c kasası
Vantec PCI Slot VGA Cooler
Thermaltake Chipset cooler
Vantec 80MM Stealth Fan
Zalman CNPS-7000A Stealth CPU Fan
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada orcların kendilerine has konuşmaları vs vs çok hoş olmuş biraz Rap ciler gibi olmuş mesela barracks yerine Da Boyz Hut diyolar listening post'a Da Listening Post diolar sonra piyaderere shoota(shooter'ın ingiliz aksanlısı:P) boy diyolar vs vs çok hoşuma gitti , skirmish te oynamayı denedim mortalis adlı map çok güzel :)[signature][hline]ATI Radeon 9800XT 256DDR Ekrankartı
Kingston 2x512 DDr400 PC3200 ram
Intel P4 3.0ghz 800fsb cpu
ASUS P4C800 Mainboard
Coolermaster 2003 Darkhardware ödüllü Wavemaster o/c kasası
Vantec PCI Slot VGA Cooler
Thermaltake Chipset cooler
Vantec 80MM Stealth Fan
Zalman CNPS-7000A Stealth CPU Fan
Sosyal ağlarda paylaş

oyun cidden çok güzel hele warhammer 40k ile önceden de ilgilenmiş kişiler için alınmazsa alınmaz bir oyun.sistemi farklı,savaşlar daha gerçekçi,birim üretme daha gerçekçi (ordu savaşı dediğin çoğu rts de 10-20 adamdan oluşuyor burda ise geniş timlerle savaşılıyor.) timlere eklentiler koyabliyorsunuz missile launcher,o timin başı,alev atar gibi. orc oynuyorum ben hep orcları sevmişimdir seveceğimdir ve öyle faln (bozuk cümle).kısaca rts gelse de oynasak diyenleri dediğine pişman edecek kadar bağımlılık yapan bir oyun .
Sosyal ağlarda paylaş

Marines upgrade yapmak gerekiyor. Yaa kaç görev oldu hala Space Marines oynuyorum. Dğer ırkların Campaign'i yokmu? Tamam menunuz da. Başka şeyler arıyor insan.
Bu arada o orcların yaptığı hayvanatın iki tanesi bütün mekanı dağıtır dediğim orduyu çiğ çiğ yedi. Silah düzenine dikkat edin yani :)[signature][hline]Kafam basmadığı için arada yanlış mesajalr yazabilirim. Lütfen mesaj sahibine bu hataları normal bir dille belirtin. Eleştiriyi yararlı bulurum ama sınırlarını aşarsa pek sevimli olmazlar ve karşı tarafı aksini yapmaya iterler.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda dengeler tam oturmamış. Patchi çıkana kadar Eldarı seçmeyecekseniz multi yapmayın derim.
Irkların güç sıralaması
Eldar (karşımdaki başka ırkı alsın kim olursa olsun %80 yenerim. Öle bi öküz bunlar.)
Space Marines
Chaos Marines
Ork ( en eğlencelisi ama mid game ve sonrasına uzarsa oyun pek şansları yok )[signature][hline]"All right boyz, da plan iz: win. And if we loze, it's your fault, because you didn't follow da plan."
[/b]ORK WARBOSS[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...