Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

viskinin büyüsü.

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

Benim deneyimlerime göre viski ve şarap en güzel alkollü içeceklerdir. Ardından da tekila gelebilir. Bu arada kimse Jim Beam dememiş. Aranızda hiç bourbon içen yok herhalde.. Scotch ve Tenessee sevmiyorum nedense.. Şarabın ise etkisi ayrı bir güzel oluyor. Farklı bir kafa yapıyor daha tatlı sarhoş ediyor insanı.. Yatmadan önce de 2 kadeh şarap içince deliksiz bir uyku çekiyorum ve sabaha daha zinde uyanıyorum. En berbatları da rakı ve biradır. Rakı içip de mala bağlamayan görmedim içenin çenesi açılıyor, lafları geveleyerek konuşmaya başlıyor ve sürekli ağzı sulanıyor ve bir cümleyi 10 cümlede anlatamayacak kadar beyin sulandırabiliyor. Kısacası hepsi aynı amaca hizmet ediyor ama farklı etkileri de görülebiliyor. 2 bardak içmek varken çakırkeyf olmak için 2 litre içmek hem mideyi dolduruyor hem de boşaltıma zorluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela dedem her gün içer yanına oturanın kaynanası sevmez. Babam da her gün içiyor karşısına alıp 1 kelimeyi 20 cümleyle açıklar. Birkaç ay önce toplandığımızda arkadaşın teki içmişti muhabbeti karı kızdan hiç alakası bile olmadığı memleket meselelerine çekerek 2 saat saçmalayarak beynimizi emdi. 2 sene önce yılbaşında ben de içmiştim bir saniye susmak bilmedim. Çevremde rakı içen kim varsa hep böyle.. Daha içip de sus pus oturanı görmedim. Bu içki çeneye vuruyor arkadaş..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...