Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evanescence

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar evanescence nin albümümün dışında baya bi parçası varmış ama benim haberim yok o kadar fanıyım ve aradığım hiç bi yerde bulamıyorum.
gecen guftekar.com a girdigimde orda lyric leri vardı da ondan çaktım!![signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de Arkadaşlar Kazaa İmesh demeyin sakın onlar sakat
İmeshten Newdotnet diye bir spy giriyor ve bilgisayarınızı direk göçertiyor.Kazaa dan cok kasıyor
başka yollar olur
mesela şarkılara sahib biri msn versin ya da vermesın imzamda benım msn yazıyo ordan benı eklesin[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Sosyal ağlarda paylaş

peki bu e-mule nasıl bir program bundada cıkmasın böyle spy lar virusler falan.
bilgisayarı kasarmı bu sonra nasıldır download kapasitesi falan[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Sosyal ağlarda paylaş

e-mule'u söyle açıklayım..

mantığı "herşey sırayla" mantıgı..nası açıklasam..bir mp3 ü direk çekmeyede başlayabılırsın..bir mp3 için 3 gun sırada bekleyebilirsin..mp3'ün bulunabilirliğine göre değişiyor tabiki..5 aydır herhangi bir spyware girdiğini görmedim..bence güvenlik maksimum düzeyde..çok çok çok az düzeydede fake dosyalara rastlanıyor..bugune kadar 500 dosya cektıysem 2-3 ü fake çıkmıştır..sitesini tam hatırlamıyorum ama google'dan ulaşıp en son versiyonunu indirebilirsin..

edit:mp3 demişim el alışkanlığı..her türlü dosyayı bulabilmen mümkün e-mule'da..

edit2:bana en kullanışlı gelen özelliği ise sınırsız sayıda dosyayı sıraya koyabilmen..yani 15kb/sn download limitin varsa 10 şarkıyı birden 1.5kb/sn yle çekse bile tam performans kullanmış oluyorsun..formatta giden arşivi yeniden toplamak için ideal ;)[signature][hline]See the sadness in their eyes..

Yıldızlar bizi aydınlatacak..

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 25 Kasım 2004 19:39 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 25 Kasım 2004 19:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evanescence in bi kısmı sadece arkansas'ta cıkan origin albümü war-bide bisürü herbiri 100 200 satmis epleri war.
whisper(origin version)
imaginary(origin version)
my immortal
where will you go
field of innocence
even in death
anywhere
lies
away from me
anything for you
i must be dreaming
before the dawn
breathe no more
Exodus
Farther Away
Forever Gone, Forever You
Forgive Me
Give Unto Me
Goodnight
Listen To The Rain
Missing
October
So Close
Solitude
Surrender
Understanding (Wash It All Away)
You
Sosyal ağlarda paylaş

birde instrumental iki parca war
ascension of the spirit we eternal.
amy lee'nin aslen ben moody'e yazdii cok özel bir sarkisi war:you...bu forbidden song olarak geciyor heryerde.sözlerini okursaniz ben moody'nin aslinda neden ayrildiiyla ilgili bi fikir olusur kafanizda:D

amy lee hello'yu ölen kızkardesine yazmis.bence evanescence'in müziinden cok sözleri güzel!! even in death,my last breath,surrender in sözleri manyak!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mich, 26 Kasım 2004 19:19 tarihinde demiş ki:
ya walla dogru diosunuz kazaaa dan imessh den fln giren girior pc ye msn den gönderseniz gsel olur yane bence daha mantıklı

dimi yaa[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Sosyal ağlarda paylaş

abi yeni demedim de bilmediğim şarkıları var ondan bahsettim yani bu fallen albumunun dışında yaani[signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Mail Adresim Ben kimmiyim Ahanda Gör
Sosyal ağlarda paylaş

enstr. denebilecek şarkıları listen to the rain de var çok güzel şarkıları var ayrıca evanescence nin fallen dan önce origin isimli bir albümleri war onun dışında da 4 tane demo albümleri war genellikle aynı şarkılar farklı farklı onun için her sitede farklı olanları bulunabiliyor..onun dışında evanescence bir konser cdsi çıkartıyor.Geçen sene olan İngilteredeki download festivali nden kayıt olacak fallen daki bütün şarkılar ayrıca breath no more ve farher away ki bu şarkı my immortal ın çıkış noktasıdır ve en çok merak edilen evanescence nin korn coverı thoughtless ıda dinleyebileceğiz yanında da eşantiyon bir dvdsi olacak.. radyolarda çalan missing i de görebileceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...