Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Warhero said:

sipeyskeyk said:

Buyrun. Thy amman-istanbul uçuşu, sıcak sıcak koyuyorum uçak kalkmadan. Ah çetin bey ah.

sipeyskeyk said:

Cumhuriyet bile var. Hani adam öyle demiş ki sanki sadece dinci gazeteler dağıtılıyor. Aklı başında her insanın okuyacağı çeşitlilikte gazete var, şekil a. Kimsenin okumadığı dandik gazeteleri yok diye bütün thy yönetimine mail atmış adam lol.

Şöyle bir sidik yarışına ne gerek vardı ben onu anlamadım. "Adamı bozayım" derken sen olayı tamamen yanlış yerinden anlamışsın. Adam THY'ye e-posta atıyor, "neden hep Star dağıtılıyor, Akit, Yeni Şafak var, oysa Aydınlık, Sözcü, Yeniçağ gibi okunan gazeteler de olmalı" demiş. Sen buna karşı öyle bir diş bilemişsin ki, gidip THY'de gazete sepetini koymuşsun (daha önce bir resim konulmuştu mesela). İlginç olan, koyduğun resimde 4 tane Star, bir Akit, bir Türkiye, bir Yeni Şafak var, ama adamın bahsettiği gazetelerden hiç biri yok. Hakikaten mumu yatsıya kadar yanmış. Hayır adamın dediği gazeteler de olsaydı ne olacaktı ki? Demek ki adamı dinlemişler o gazeteleri eklemiş olacaklardı.

abi adam hayatında ciddi bişey yapmıyo ki, sırf millete laf sokup prim yapmak, ama bu sefer yüzünde patladı o gifteki futbol topu gibin. sdfssdfs

kendini bi ekmek bi cons kalitesinde görüyo ama malesef bi 40k fırın ekmek yemesi gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

abi adam hayatında ciddi bişey yapmıyo ki, sırf millete laf sokup prim yapmak, ama bu sefer yüzünde patladı o gifteki futbol topu gibin. sdfssdfs

kendini bi ekmek bi cons kalitesinde görüyo ama malesef bi 40k fırın ekmek yemesi gerek.

http://i.imgur.com/K2DlK39.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sipeys'in göt oluşunu savunmayacağım hatta gördüğüm yerde yüzüne 'AHAHAHAHAA' falan diye vuracağım ama forumun yüzde doksandokunuzu toplasan bir sipeys etmez.

akıl almaz zeka seviyesindeki bir çok insanın gelip burada laf söylemesi baya komik.

vefakat şu götoluştan daha komik bir şey varsa çetintaş gereksizinin thy'e attığı maildir. hala daha anlamsız. hala daha saçma. insanın eşinden dostundan bekleyip alamadığı ilgiyi 'genç' populasyonlu bir forumda araması günden güne gittikçe izlemesi daha acınası bir durum yaratıyor.

hayır hadi bu boku yedin attın o maili. bize ne? hayvan kadar adamsın niye burada ilgi çekmek için paylaşıyorsun bunu? niye tartışıyorsun bu kadar insanla?

lütfen git eşinle vakit geçir ona iyi davran falan yada bir hobi edin artık çetintaş. burası hayatında eksikliğini çektiğin şeyleri doldurabilecek biryer değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi afedersin ama algılama problemin falan mı var? Hata yapmışım, yanlış görmüşüm içerikli kaç tane mesaj attım. Ama ortaokullu hater bebe tavrınız komik, ki zaten toplasan 10 kişi çalıp oynamışsınız şu başlıkta. Benim güldüğüm o, yoksa hata yapabilirim, yapmış da olabilirim, yine yapabilirim insanım sonuçta normal şeyler bunlar, insan olduğun sürece.

küsüp forumu bırakmalısın bence. Evet yap bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...