Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir zamanlar tarikat ehliydim

benhakimimmasumbey

Öne çıkan mesajlar

Zamanında dindar bir arkadaşım beni sohbet diyerekten biyere götürdü,ben normal dini konulardan konuşulacak sanıyordum ancak millet resmen cübbeyle sarıkla gelmiş ciddi ciddi takılıyorlar,villanın alt katı epey geniş biyer ve halka şekli oluşturuyorlar sonra başlıyorlar zikir çekmeye ancak misafir olanlar zaten belli oluyor sarık yok beyaz gömlek olmayınca arka sıraya geçiriyorlar,orta halka ilahi söyleyenler 2.ve 3.halka coşacaklar geçiyor,3-4 ay her cuma gittim ama bir türlü 1. halkaya geçemedim işte neyse sonra ayrıldım ama orada yaşadıgım duyguları anlatamam sanki içine nur doğuyor gibi veya spor gibi geldi bana böyle zikir sırasında kol kola giriyoruz ancak ilk 20dk oturarak sonra ayağa kalkıyorduk ancak sarhoş gibi oluyordum bir süre 20 dk ayakta coştuktan sonra geri oturup zikir sona eriyordu. En sonunda çay dağıtılıyor ve sohbete devam ediliyor,sohbet 7-8 gibi namaz kılındıktan sonra başlıyor ve gece 12-1 gibi dağılıyorduk,şuan hiç alakam yok o günleri düşünüyorum ancak şuan alkolik bir insanım beni görseler ocak dışısın diye atarlar

Tarikat Faruki olarak geçiyor, Abdullah Faruki tarafından kurulmuş,mesela yeşil takke,beyaz gömlek,siyah pantalon şart isteğe göre siyah yelek giyiyorlar. Avukat,Polis,Mühendis hangi mevkiden ararsanız insanlar var mesela toplantının yapıldıgı villa iş adamının ve kapıda mercedesler felan zaten şuan toplantıyı yöneten hoca jeep kullanıyor o şekil

1999 zamanları yaptıkları

Son zamanların videosu galiba şuan başta olan şeyh

Sosyal ağlarda paylaş

Tamam işte olayı çözmüşsün bir süredir de ortalıkta yoktun

Sebebi mekke de bedevi hayatı yaşıyordun bir anda nur indi ve aydınlandın şimdi insanlara allah yolunu gösterme misyonu aldın o gece uyurken

Hemen yayıyorsun bunu kendi miniktarikatını kuruyorsun ve sende bir jeep e biniyorsun

Go go

Gerekli malzemeler
Cübbe sarık hacı yağı (tahtakale esnafında) terle akmaz pudra (daha bole nur inmiş gibi parlamak için)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...