Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şişmanlık

descartes__

Öne çıkan mesajlar

said:
descartes__, 28 May 2003 23:00 tarihinde demiş ki:
doğru söyledin ama ben bu konuda çok dertliyim birine git diyorum gitmiyo son 3 ayımı duman etti valla artık beni sevmesinler

Ahhh ah.Seninle aynı fikirdeyim.Yaw ben ız arkadaş falan aramıyorum git kendine birini bul diyorum Ama sen çokk şirinsinn diye geliyorlar bazıalrı.Allah Allah.Benim bildiği erkekler kızların peşinden böyle koşar[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

2 tip erkek var valla 1'i yakışıklı olanlar diğeri de olmayanlar.. genelde 2. tip erkeklere "ay çok şirinsin", "çok sempatiksin", "sevimlisin" gibi şeyler söylerler.. Eğer bir süredir birlikte olduğun kız senin için bunları söylüyorsa uzaklaş ordan.. ;) Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş :P[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

Sosyal ağlarda paylaş

bende kilo almaya çalışıyorum ama olmuyor en sonunda şu öss geçsin gym e gidecem o zaman lkilo alırım herhalde :)
boy 1.80 kilo 56

arkadaşla geçende geçen konuşmadır

-abi biliyormusun her 31 de 2000-3000 kalori yakıyormuşsun
(ben o sırada yemek yiyorum)
-hmm evet doğrudur yorucu bir iş vücut yorulur...
-abi zaten sürekli bunu yapan insanlar çok yemek yiyor buna rağmen hiç kilo almıyorlar bizim sınıftada var öle biri aynen senin gibi, hem sıska hem de yiyor yiyor ama ince kalıyor...
-tabii tabii enerji lazım daha da yemeli... bir döner daha söyleyecem ben
-...
-...[hline]Wasn't it fun? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thalion, 29 May 2003 10:23 tarihinde demiş ki:
2 tip erkek var valla 1'i yakışıklı olanlar diğeri de olmayanlar.. genelde 2. tip erkeklere "ay çok şirinsin", "çok sempatiksin", "sevimlisin" gibi şeyler söylerler.. Eğer bir süredir birlikte olduğun kız senin için bunları söylüyorsa uzaklaş ordan.. ;) Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş :P[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik..

ahaha zaten birlikte değilimki.Daha çok az konuşmuşken oluyor bu olaylar:D(ehuh aslında yalan.Hiçde şirin bir halim yoktur.Arkadaşın değişiyle godzilla gibi adamım[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonutopia, 27 May 2003 21:09 tarihinde demiş ki:
hayvan uzunum 80 kıloyum aslında ama lıch gıbıyıım :( yakısıklıyımda ısın ılgıncı :)[hline]A little less conversation a little more action please

inanilmaz, okulumuzun killisidir kendileri.....meydandan bir geçer bütün kizlar bayilir......:)
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu forumdan baya bi uzaklaşmışım:)
inceldimmii acaba?[hline]want you to remember a love so full it could send us all ways i want you to surrender
all my feelings rose today and i want you to remain the power of children can amaze i'll try not to complain i know that's a pisser baby

the chemicals between us
the walls that lie between us

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...