Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

thief 3 çıkış tarihi belli oldu

Popeye

Öne çıkan mesajlar

said:
Azmodai, 28 Mayıs 2004 00:38 tarihinde demiş ki:
diyorsunki populerim sevenim cok radikalim... eh bre abi ne diyelim sana. sen hic baslama o zaman

:P

Ehe alakası yok.
Populer değilim, ama sevenim çok.
Beni sevmeyen ölsün be =P.[signature][hline]You met me at a very strange time in my life.
Legalise it!
Sosyal ağlarda paylaş

Sosyal ağlarda paylaş

aldım koydum arşive dx9 uyumlu bısı edınınce oynayacagım oyunlar lıstesındekı yerını aldı ...
pıxel shader a kafam gırmesın ,adamlar oyun yapıyo grafıklerı begenmıyoz adamlar oyun yapıyo benım gıbı zırlıyoz sonra neyse ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bende ge force fx 5600 128 mb ddr var ama goruntu defaultta karanlık gri siyah arası bi ekran sonra optionsdan bloomu ve vertical signı kapatınca da normal ekran ama mouse u oynatınca ekranda gidip gelmeler oluşuyor nedir bunu sorunu pixel olayı sanırım ama bende o olayın ztn açık olması gerekmiyor mu default olarak ge force fx 5600 de msi bu arada ekran kartı napabilirim sizce? bi akıl verin? deus exde de aynı sorunu yaşıyordum yardım bu oyunu çok oynamak istiyorum[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 07 Haziran 2004 14:06 tarihinde demiş ki:
sopa geliyor azmo

yazıktır günahtır yaw etme eyleme..

CPU üzerinden pixel shader emulasyonu yaptığını iddia eden bi program var 3D Analyse diye buyrun linki;
http://www.tommti-systems.de/go.html?http://www.tommti-systems.de/main-Dateien/files.html

ben denemedim belki bi ihtimal gf4 MX le çalıştırabilirsin oyunu. tabi görüntülerin güzel olmayacağını tahmin ediyosundur.[signature][hline]KEDIDIR KEDI !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fortinbras, 07 Haziran 2004 20:51 tarihinde demiş ki:
tamam goruntu sorununu hallettim ama nasıl lock pick yapılıyor bir turlu beceremedim biri anlatabilir mi acaba?

Burda yazmislar ben henuz oynamadigim icin yardimci olamamam

bazi ibisler oynuyor yardimci olsunlar (azmo sana diyorum)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...