Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teröristlere silahları nereye gömeceğini salık veren başbakan:)

bucurukunannesi

Öne çıkan mesajlar

tamamnerd said:

yalan diyorum ve zaten Hitlerin amacı yahudileri öldürüp yoketmek değildi,sınırdışı etmekti.argümanlarım sağduyu,yahudileri katledeceğim diye başa geçen biri nasıl o kadar fazla oy alabiir? insanlar gazlanırken,kimsemi çıkıp birşey demez? bütün alman halkı psikopat sosyopat falanmı,hitlerin altındaki herkes manyakmı? o tarihi kaynaklar dışında yazılan bütün tarihi kaynaklar banlanıyor,ve yazarları maximum securitylerde içeriye tıkılıyor.

o zaman sagduyun yanlis. bunlarin hepsi ilgili tarih kitaplarinda aciklaniyor. kitabin ismini alip bulabilirsem buraya ilgili sayfalari copy paste edecegim. hitler yahudileri oldurecegim diye basa gelmiyor ama ustun irk palavrasini baya kullaniyor ama orda spesifik olarak yahudileri oldurelim demiyor. aryan ve nonaryan diye ayiriyor sadece ustun turk irki demekten farki yok. ayrica yahudileri hic bir zaman gostere gostere katletmiyor. sadece toplum icersinde yahudilere kati davranilmasina olanak verecek kadar bir desensitivizasyon yaratiyor 5-10 senelik bir sure zarfinda. bu surede uyulmasi mumkun olmayan ve yahudilerin bazi haklarini ellerinden alan yasalar cikariyor hukumet olarak. sonra aynen turkiyede oldugu gibi tamamen organize edilmis karisikliklar cikariyor

http://en.wikipedia.org/wiki/Kristallnacht

boylece yasalari uygulamada sorun yasiyoruz o yuzden yahudileri belirli yerlere toplayacagiz bu sorunlar gecene kadar diyor bunlarin adi da konsantrasyon kampi. hic bir hareketini yarin yahudileri oldurmek icin kampa topluyoruz seklinde yapmiyor.

yahudileri sinir disi etme isi ise askiya alinmis bir plan butun yahudileri madagaskar civarindaki bir adaya deport etmek gibi bir plan. o da daha ic cemberde bir nevi densensitivizasyon calismasi.

mektup var diyorum yani bu cesetleri yakma firinlarinin nasil verimlilestirildigi, gaz odalarinda kullanilan gazlar icin bulunan daha verimli formullerin soylendigi falan. o kamplar var ve o kamplarda bahsedilen ceset yakma firinlari var. bu firinlari da aciklaman gerekiyor bunlar palavra diyorsan. sirf sagduyu ve sagcilara karsi bir sempati ile yalanlayamazsin bunlari. ha donemin komunist rejimlerini vs zaten savunmuyorum onlari olaya sokman ayrica komik olmus konuyla ilgisi ne ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Ilk önce filistine deport edileceği söyleniyor,para toplanıyor ancak ikinci dünya savaşı çıkıyor. Yahudilerin dediğiniz kampa toplama bölümüne kadar söylenenlerin doğru olduğuna bende inanıyorum ancak o gazlama olayları bence safsatadan ileriye gidemez.
Kristal gece büyükelçinin vurulmasından sonra olan bir olaydı,false flagmıdır bilemem.

Dediğim gibi red cross raporu burada,yahudiler buna karşı olarakta o rakam 6 milyon ama 5.8 milyonu ne bileyim açlıktan veya gazlama dışında sebeplerden ölmüş derse,diyecek bişey yok gerçekten.

Sahte belge olan(ben sahteliğine inanıyorum) ve olduğu söylenen The Protocols of the Learned Elders of Zion daki herşey oluyor ve olmakta,şaşırtıcı ama bu tarz komplo teorilerini sallamıyorum. Onunla alakalı video aşağıda,pdf kopyasını internetten bulabilirsiniz,şayet silinirse pdfleri i2p,freenet ve .onion networklerinde mevcuttur.

http://www.youtube.com/watch?v=eWuAH3P9s1k

protokollerin 10-15 versiyonu mevcut ama temel hatlarıyla aynılar,3-5 yeri değiştirilmiş sadece

pdfyi indirmek için(korsan değil bedava zaten warez falan olmuyor yani:D)

http://xroads.virginia.edu/~ma01/Kidd/thesis/pdf/protocols.pdf

Sosyal ağlarda paylaş

sahte belgecilik her zaman olabilecek seyler tarihte de olmus seyler. ama onlarin sahte oldugunu kabul etsen bile daha aciklanmasi gereken cok sey var. o devasa firinlar ne ara neden insa edildi, neden o kamplarda? savas sirasinda bulunsun diye insa edilmeyecek kadar maliyetli seyler ve bir senede milyonlarca ceset yakabilecek kadar ciddi projeler. onun disinda almanya, eger ki bunlar gercek degilse, bunun farkinda olacak ilk hukumetlerden bence, niye buna ragmen senelerce essek yukuyle para odemeyi kabul etti ve nazilige ve yahudi karsiti propagandalara karsi en cok hassasiyeti gosteren ulkelerden biri?

ben uzmani olmadigim bir konuda kesin yargilar vermem tabi ama okuduklarimi yazdim. senin gonderdiklerine bakiyorum simdi de mail atiyorum kitabin ismini vs almak icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

sahte belgecilik her zaman olabilecek seyler tarihtede olmus seyler. ama onlarin sahte oldugunu kabul etsen bile daha aciklanmasi gereken cok sey var. o devasa firinlar ne ara neden insa edildi, neden o kamplarda? savas sirasinda bulunsun diye insa edilmeyecek kadar maliyetli seyler ve bir senede milyonlarca ceset yakabilecek kadar ciddi projeler. onun disinda almanya, eger ki bunlar gercek degilse, bunun farkinda olacak ilk hukumetlerden bence niye buna ragmen senelerce essek yukuyle para odemeyi kabul etti ve nazilige ve yahudi karsiti propagandalara karsi en cok hassasiyeti gosteren ulkelerden biri?

ben uzmani olmadigim bir konuda kesin yargilar vermem tabi ama okuduklarimi yazdim. senin gonderdiklerine bakiyorum simdi de mail atiyorum kitabin ismini vs almak icin.

fırınların inşası konusunda yorum yapamayacağım,savaştan sonra da inşa edilmiş olabilir. savaşı kaybettikten sonra ödemek zorunda idi o paraları.Nurembergte karşı çıkan herkes tek tek savaş suçundan vesaire öldürüldü,Alman hükümeti diye birşey kalmadı zaten.

Savaş sonrası Eisenhower ın ölüm kamplarında yaklaşık 1 milyon Almanı öldürdüler zaten.Bi okadara yakınıda Sovyetlerde. Ne genç nüfus ne adam akıllı politikacı kaldı ülkede,darmadağan oldu ve senelerdir Israile hala para ve denizaltı veriyor,israilin beyaz fosforla öldürdüğü insanlar için ağzını açamıyor.Medyaya görede Filistini destekleyen herkes kara derili takkeli kıllı müslü oluyor.Israili destekleyenler ise büyük burunlu aydınlar genelde.
http://www.whale.to/b/starvation_of_germans.html
https://en.wikipedia.org/wiki/German_prisoners_of_war_in_the_Soviet_Union#The_Fate_of_the_German_POW_in_the_USSR
http://rense.com/general46/germ.htm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...