Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kredi Kartı ödeme iptali vs ?

Flassh

Öne çıkan mesajlar

hepsiburadadan bi mouse aldım, lanet olsun o güne
1 ayı geçti bozuk mouseu değiştirmemek için oyalıyorlar.
ürünü 2.ye geri yolladım para iadesi için şimdi tekrar bana geri kargolamışlar.

ben bankayı arasdam hepsiburaya yapılan ödemeye engelleyebilir miyim? 1. taksit ödendi gerçi ama diğerleri iptal olsun
var mı yapılacabak bir şey
Sosyal ağlarda paylaş

ya müşteri hizmetlerinin de bi tarafına sokayım, hepsiburadanın da
arıyorum bağırıyorum tüketici mahkemesine gidicem diyorum tek yaptıklarını cagrı merkezi talebi iletmek
ordan gelen cevapta ürününüz arızalı değil geri yollanmıştır bık bık
Sosyal ağlarda paylaş

servisten üzerine sağlamdır yazıp yolluyorlar, tamir etmişlerse de umrumda değil 1 hafta bile kullanmadığım üründe ne tamiri

7 gün olmadan ben bunlara ürünü geri yollamıştım, para iadesi yada ürün değişimi diye. aynı şekilde siteden ve telefondan teyit ettirmiştirdim tekrar tekrar eski ürünü geri yollanmıcak ya değişim ya iade yapılır diye.

ürünü yolladıktan 1 hafta sonra direkt geri geldi. aradım tekrar geri yollayın dediler
bu sefer direkt kesinlikle para iadesi istiyorum diye yolladım ki bu süreçte 45 kere musteri hizmetlerini aradım böyle yapın söyle yapın dediler yaptım.
ürünü yine servise yolladılar, o kadar ticket attım bakın daha önce servis geri yollamıştı aynı ürünü tekrar olmasın bık bık diye
hiç biplemediler. bugün mesaj geldi ürün tekrar kargolanmış bana
Sosyal ağlarda paylaş

Yani orda seninle muhattab olan insanlar karşılarında ne prosedür varsa ona uygun hareket ediyorlar kimse kendi insiyatifinde şu herif mağdur verelim parasını biz koca firmayız lan diye düşünmüyor.

Bu sebebten küçük şahıs firmaları yada küçük şirketlere çalışmak daha mantıklı geliyor bana en azından telefonu açtın mı direk patrona derdini anlatıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

50 liralık boktan mouse ya, sırf kablosuz mouse inatıma aldım almaz olaydım.
http://www.hepsiburada.com/liste/gigabyte-eco600-kablosuz-lazer-nano-mouse-siyah/productDetails.aspx?productId=bd302148&categoryId=52

ürün bu

yanında mousepad ıvır zıvır da almıştım, taksit yapmak alıskanlık oldu zaten, taksit görünce gözlerim parlıyor :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...