Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerde Bu kuresel Isinma ?


Eray_GNR

Öne çıkan mesajlar

ısınır ısınır sen merak etme
Hem bu küresel ısınma olayı adı gibi yer küremiz hep sıcak olcak anlamında değil
mevsimler hasar görcek ve
yazları asırı sıcak kıslar asıırı soguk olabilcek
Zaten şurdan yola cıkabilrsin bilim adamları bilmem kaç bin yıl sonra dunyamız yine buzul devrini yasıyabilir diyolar.Eee ısınarak mı buzullar oluşcak!![signature][hline]'' 3. Dünya savaşında ne olacağını bilmem ama 4. Dünya savaşı taş ve sopalarla olcağı kesin''
Albert Einstein *'Amcamız'*
Mail Adresim

Ben kimmiyim Ahanda Gör

Aha bak bu da Css ateş ederek yaptığım amblem :D
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Yooo çok basit. Küresel ısınma olacak, küresel ısınma nedeni ile büyük buz kütleleri deniz suyuna karışacak.. Deniz suyundaki tuz oranını düşürecekler. Böylelikle deniz daha kolay buharlaşabilecek ve soğuyabilecek, aynı zamanda tüm deniz akıntıları da değişmiş olacak..

Eh bu şekilde recursive bir şekilde tekrar soğumaya başlayacak etraf ve tekrar buzul çağına girilerek, dünya tekrar dengesini kurmaya çalışacak.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

eldeki bilgilere göre son 1 milyon yıl içinde en az 13 kere buzul çağı yaşadık, bu gerçek bişi :) ortalama 80k yılda bir felan.

küresel ısınmanın etkileri öyle küt diye olmuyor tabiki yavaşça oluyor. yukarda da dendiği gibi cidden kışlar daha soğuk son 3-4 senedir, fazlada farkeden yok bunu ilginçtir.

mesela hiç kar yağmayan kıbrısa 2 yıldır kar yağıyor kışları.[signature][hline]FR - Wow - MM - G.Spot - SmS - NwN-II - Satılık!
let the echoes of doom resound across this wretched world that all who live hear them and despair
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

ısınır da sen bunu takma yaşamana bak derim bazı zararlı olaylar var onları yapma işlerine devam et burda amacımız çocuklarımıza torunlarımıza onların çocuklarına.... vs güzel bir dünya bırakmak burda ne demek istedim boşver böyle şeyleri yaşamana devam et[signature][hline]Uzaklardan bir yerlerden bir çığlık duyarsanız bilin ki o çığlık ümidini yitirmiş birinin çığlığıdır o yüzden siz siz olun ümidinizi kaybetmeyin
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...