Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık Oyuncu Mouse-Mouse Pad

Strekeos

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır A4Tech x7 kullanıyorum, artık değiştirme zamanının geldiğini düşünüyorum.
İkinci el veya sıfır fark etmez, temiz ve uygun fiyatlı ürünler arıyorum.
Marka olarak tercihlerim: Razer, Roccat, Logitech ve Steelseries dir.
Fiyat olarak birşey belirlemedim, fiyatları az çok takip ediyorum, malum öğrenciyiz bu yüzden yüksek fiyatlar ve sıfır fiyatları teklif etmemenizi rica ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

o fiyata ondan iyi mouse bulamazsın, tecrübe olarak da 10 yıldan fazladır aynı şekil mouse kullanıyorum mx500, 510, 518 ve en son da 2-3 aydır g400. üzmez

tek sıkıntı her gece csgoda küfür ve report yiyosun hakor hakor diye

Teşşekkürler, 70 TL ye 2. El Deathadder v2 3500 DPI buldum.

Bütçe en fazla 75 TL
Sosyal ağlarda paylaş

oo g400 armye adam kazandırdım dsf

bu arada o yukarda saydığım 500, 510, 518 hiçbiri bozulmadı. 500ü sattıydım 510 almak için, 518 ödül olarak geldi 510u kardeşime verdim. en son 6 yıldır falan 518le gidiyodum ama kaporta çok eskimişti, sıkılmıştım, bi de g400de angle snapping kalktı dediler atladım hemen
Sosyal ağlarda paylaş

g400 her ele gitmio yanlız, yıllarca g9 kullandıktan sonra g700 aldım, g400le aynı kasa, kullanadım serçe parmağımda ağrı yaptı resmen.

zowie-am aldım mükkemmel bir alet fakat tuşları inanılmaz sert ve kaplaması sorunlu çıktı, gönderdim am-gs modelini gönderdiler tuşları daha yumuşak ama kaplaması glossy.

Deathadder black edition aldım indirimden 107 TL'ye.

Huzura erdim.

Bozulursa sanırım sağ tuşu sorunlu olan g9uma geri dönerim dahada mouse almam.
Sosyal ağlarda paylaş

FPS oynamıosan sensörün kalitesi o kadar önemli değil açıkcası, sapıtmayan bişey alsan yeter, bu konuda en birinci unsur ergonomi, eline en rahat oturan mouse hangisi ise onu alıcan.

Bunuda bundan önce kullandığın mouselardan anlayabilirsin.

Çünkü 3 sınıfa ayrımışlar bu mouseların dizaynlarını, fingertip claw ve palm diye.

g400 palm mesela.

Daha önce kullandığın x7 palm ve claw ortası, belki g400 biraz büyük kaçabilir hele elin küçükse.

G9X bakabilirsin perfect sensörü yok ama zaten competitive FPS oynamıosan çokta gerekli değil.

Bir sürü pro adam var flawları olan mouselarla oynayan.
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler, ben de zaten yarı palm yarı claw kullanıyorum, bu ara sadece LoL ve Minecraft pynuyorum, genelde MW2, MW3 ve BO2 vs gibi FPS ler de oynarım. Boktan ama büyük bir mousepam var bana baya iyi gibi geliyor. Kulaklığım Razer Electra.
Sanırım g400 yada Deathadder v2 alıcam.
MousePadi de değiştiririm zamanla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...