Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Day After Tomorrow - Yarından Sonra

wraog

Öne çıkan mesajlar

perşembe şehir dışındaydım. bilgisayar götürmedim. sıkıntıdan 2 kez armageddon u izledim moviemaxte.
sonra bunu izleyince çok kötü geldi bu bana. manhattan ın suyla dolma sahnesi ve hortumlar çok iyiydi ama.[signature][hline]Chucky
Belgarionn Riva the Cabby of the HUN
Atillabey the Polearmsman of the HUN
Dantess the Infiltrator of the HUN
Polga the Sorceress of the HUN
Allegria the Skald
Sosyal ağlarda paylaş

abi dünyada bizden başka fes giyen adam yoksa

o Türkler neydi öyle ya.. Adamlar HARBİDEN bizi hala yanlış biliyorlar ya.. yeter abi bıktım ulan bu lanet olası Amerikan propogandasından.. nefret ediyorum amerikadan.. neymiş efenim 3. dünya ülkeleriymiş.. fesli türkler falan kimsiniz ulan siz..

PS: dikkat ettiyseniz Türkiyê'ye pek fazla bişey olmadı :)[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk
[Dreamsmiths]
Curse Alliance
Sosyal ağlarda paylaş

daglight da patlama sahnesi, son kaçış sahnesi, çökme sahnesi ve başka sahneler olmak üzere bol efekt var.tabii ki the day after tomorrow kadar yok.filmin gerdiğini söylemek de yanlış olur bence.

deep impact belkide bu tarz filmler arasında en tutarlı ve mantıklı olanıydı.bir sürü iyi oyuncuyu barındırması da artıları arasında.

o fes giyen adamların ülke adını göstermedi.bir an acaba türkleri mi yapmışlar diye düşünmeden edemedim.eğer öyle yapmışlarsa ayıp etmişler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kez daha ABD teknolojisine hayran olduğum film 30 dk suyun içinde dolaş gir çık gir çık sonra çıkar cep telefonunu çalışsın valla bravo dedim :)
Bunun dışında bide bu meşale tutan kız varya özgürlük anıtımıydı :P o nasıl yıkılmadı şaşırdım gerisi gayet güzel hatta süferdi.[signature][hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Filme gitmeden önce Volfied ile aynı fikirdeydim. Arkadaşlık zoruyla filme götürüldükten sonra da fikirlerim pek değişmedi. Film tam beklediğim gibi sıkıcıydı, hatta bi ara uyuya kaldım ;P
(yanlış anlamayın, felaket filmlerini sevmiyorum ve özellikle Emmerich'inkileri)[signature][hline]I see angels burning, falling down in ruins
Looking down I see myself, I'm my own enemy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sovereign, 06 Haziran 2004 01:47 tarihinde demiş ki:
abi dünyada bizden başka fes giyen adam yoksa

o Türkler neydi öyle ya.. Adamlar HARBİDEN bizi hala yanlış biliyorlar ya.. yeter abi bıktım ulan bu lanet olası Amerikan propogandasından.. nefret ediyorum amerikadan.. neymiş efenim 3. dünya ülkeleriymiş.. fesli türkler falan kimsiniz ulan siz..

+1
[signature][hline]If she comes back its never finished, if she doesnt, it has never happened..

TheCoder, 05 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
sen gel bana freeze verme sana resci önünde serverı kuyruğa sokayım...

Who is that ?
Sosyal ağlarda paylaş

haha yorumlara baktımda gururlandım valla
paticikte nice atilla dorsaylar yetişiyormuşta haberim yokmuş.
Yahu şu sinemada illa eleştiri için hata aramaya kasacağına zevk almaya çalışsana paticim benim ah ah.

Bende tırışka olabilecek bir film dedim ama sonuçta efekt ambians filan eğlendirir dedim ama hatam etiler movieplex in 2 nolu salonunda izlemek oldu. 10 metreye 15 metre cep salonumu ne idi igrendiimmm
Eğer profilo da izleseydim efektlerden ohaa derdim.
Artık 7 metreden küçük perde kesmiyor yahu :)))[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Netten izledim bence güzel bir film. Fakat filmin galiba son1 dakkası yoktu. Tam helikopterin biri olaylar bitmişken New Yorka yaklaşırken bitti film. Ordan sonra ne oluyor merak ettim.
Birde esas adam neden o kadar kastıki illa NYa gidecem diye yani ne bir işe yaradı ne de birilerini kurtardı sadece 2 arkadaşının ölümüne neden oldu o kadar.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...