Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş'ta gidilecek Pub yada Bar ( Acil)

bourbon

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:

Sequo said:

BonePART said:

dusuncelihayvan said:

ulan kimse

Beerport
beerpoint
Makara

yazmamış ya

tam sahilde

beer port yazdım

Olm azcık gotunuz üstünde oturup para biriktirinde adam gibi kalite kokan yerlere gidin lan nereye kadar 50 lik bira :)

Cok paran var degil mi? Bak bunun ameliyatlarini falan yapiyorlar artik, büyüttür azicik sen de kurtul su komplekslerinden biz de kurtulalim. Yani düsündüm surda para üzerinden millete hava atma assagilama cabana baska bi aciklama bulamadim sahsen.

Ha bu arada Nusret'e verilen paraya da aciyorum yazik , feriye daha güzel yapiyor eti.

hahaha pis fakir.
Sosyal ağlarda paylaş

thales iyi ya her açıdan
jeopolitik konum olsun
müşterisi olsun
içkisi servisi olsun
yemeği olsun
müziği olsun

beerpoint'e gitmek hep külfet geliyor bana ışıkları geçicen de sahile yürüyecen de

kaset de iyi
o yokuşu dümdüz çıkmaya devam edecek olursanız bende de içebilirsiniz biranızı =p
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Sequo said:

BonePART said:

dusuncelihayvan said:

ulan kimse

Beerport
beerpoint
Makara

yazmamış ya

tam sahilde

beer port yazdım

Olm azcık gotunuz üstünde oturup para biriktirinde adam gibi kalite kokan yerlere gidin lan nereye kadar 50 lik bira :)

Cok paran var degil mi? Bak bunun ameliyatlarini falan yapiyorlar artik, büyüttür azicik sen de kurtul su komplekslerinden biz de kurtulalim. Yani düsündüm surda para üzerinden millete hava atma assagilama cabana baska bi aciklama bulamadim sahsen.

Ha bu arada Nusret'e verilen paraya da aciyorum yazik , feriye daha güzel yapiyor eti.

uhuhh
deathlord dövmüş yine ya
Sosyal ağlarda paylaş

Memphis7 said:

Asteroth said:

Kaset'e gidin.

orayada yarın giderler artık :P

abi kız bile dedi kaset diye bir yer varmış güzelmiş fln ilk başta anlamadım telafuz edemiyor fln sandım şimdi burada görünce jeton düştü cahilliğin gözü kör olsun! beerport a gittik buarada fena değildi!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...