Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

caesar III

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Tanrılar dert diil de, ben sezarı memnun edemiyordum. Herif ne isterse veriyoruz, ne derse yapıyoruz, vergisini eksik etmiyoruz, yine memnun olmuyor zibidi, illa birde rüşvet dayıyoruz zırt pırt hediye yollayıp.

Bir de prosperity rating vardı ki ne kadar küfür etsem azdır =P
Sosyal ağlarda paylaş

Heh girdi evet, ilk lejyonunu dövüyorum ben her seferinde, hatta onra "aferin sende iş varmış, hadi takıl biraz daha" diyor ve 5 puan artıyor favor ratingi, gelgelelim fazla rahatlamamak lazım; 2. lejyonu indirmeniz kısa ve öz olarak imkansız.

Adam sezar, bi zahmet üstüne gitmeyeceksin artık =P
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu oyunda 2. bölümü geçemiyordum bi türlü :D[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyunu sıkı oynayan bir arkadaşım anlatırdı ilk lejyonu zaten yenmek normal. Sonra ilerledikçe kafası atınca sağlam yolluyor oda yenilebiliyor sanırım.
3. gelen içi şöyle demişti, bol lejyonum var, 2 adımda bir balistalı kulem vardı, surlar U şeklindeydi bayağı sağlamdı. Her atışta 20 - 30 lejyoner indiriyordum. buna rağmen adamların ardı arkası kesilmiyordu en sonunda yenildim.
Ortalama 30 kule var en az, 10 lejyon ve adamın askerlerinin akışı bitmiyor. En sonunda kaybediyorsunuz yani :))[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
ben en baş nası ticaret yapıldığını çözememiştim.. adamlar eşşeklerle geliyolar dı. MEH diip geçip gidiolardı. alla alla diodum. mallar orda niye almıyo falan. bi süre sonra bi şekilde çözdüm ama unuttum nasıl :P

ayrıca sezarın ordusuna karşı marsı kullanıodum ben :P
adam tanrı ya tek harekette 4/5 lejyonu yok ediyodu :P[signature][hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bayaoldu oynıyalı zamanında ceaser2yi ne onmıştık devamıdıda getirmiştik sınıfça böle sitelerdede çözüm arayamıyoduk orta1 gibi kendi bilgisayarımızda sınıfta sorunlara çözüm arıyoduk okulda almancaydı ing. bilen yok :) artık sözlükten ilerliyoduk baya çözmüştük hepsini oyunda konşu şehirleri almak aynen yönetmek olsa güzel olurdu veya verig vermesini saglamak
bide ceasar saldırınxca sıçıyoduk 2. sinde herkes gibi bienim dev gibi ordumu ve surlarımı yedi devamlı gelen polisve asker gücüm bile durduramadı polisi abartmıştım baya etkiliydi sanırım 2 polis bi lejyoner yiyodu 2 lejyonluk polisten daha fazlası vardı şehre girncxe sıçtık tabi :)[signature][hline]:))) !!!
........................
Sosyal ağlarda paylaş

Ömrümü yedi lan bu oyun benim. pentium 120 mde oynuyodum.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ha bu arada Pharoah en güzeliydi.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
fedaykin, 29 Eylül 2004 12:41 tarihinde demiş ki:
Cehennemde Hollandalılar, Brezilyalılar olacak zira onlar kafir...
Cennette Araplar olacak zira onlar Müslüman...

Benim yerim şimdiden belli, kombine bilet aldık :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...