Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic X

Norak

Öne çıkan mesajlar

evet farkettim armor skilleri ile düşüyormuş

valla ilk karakter yaratıp biraz oynayıp tekrar yaratmadan olmuyor galiba bu oyun. Baştan çünkü her şeyi idrak edemiyorsun

peki dwarf defenderı en ii kullanma yolu nedir?

hep vitalitye shielde heavy armora falan vermek mi? madem dps yapmıyor. bir de böyle taunt abilitysi falan geliyor mu ileride?
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 5 oldu benim party de,

Bladedancer (Sword Expert / Dual Wield Expert / Dodge )
Freemage (Fire Magic Expert / Dark Magic / Primordial Magic)
Rune Priest (Fire Magic Expert / Light Magic)
Shaman (Earth Magic Expert / Air Magic)

Du bakali ne olacak.

Casterlara sadece Spirit basıyorum başlangıçta, manayı 150 ye getirdikten sonra magic falan giricem.
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

warfare a bi puan verdiysen var zaten provoke diye. axe e de git sonuçta vuracak adam. vurmadan provoke da atamıyor. hepsine gideceksin. zaten trainer ı bulmadan yükseltemediğin için bi yerden sonra hepsine veriyorsun istemeden. zaten fazla skill yok defender da.

tamam aldım warfare i eyvallah şimdi defender daha da içime sindi.

freemage de ise arth gittim expert yaptım. GM olmuyor. O biraz içime sinmiyor ekipte de onun için de reroll yapmıcayacağım tahminen. earthü expertte bırakır dark ve prime'a odaklanırım. Elbet işe yarayacak şeyleri vardır onun da.

Bir sorum var. Scout, Chef gibi hirelingler varya companionlşar bunlar seninle birlikte saldırmıyor di mi, sana side benefit mi sağlıyor sadece. nedir, help den okudum da sadece 2 tane companionın olabilir diyor ama ne işe yaradıklarını anlatmıyor.

param da olmadığı için deneyemiyorum 200 gold verip hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Yep. Dayak yemezken bak. Perception check mi acaba o? Bende orada Legolas tier elf vardı mesela. Neyse, bulamazsan Whispering Shadows alırsın.

Of of of ne kadar kötü bir sistem. Legolas bile oyunun ilk 3-4 saatinden sonra tuzak ve gizli kapı bulamıyor. Scroll basıp gizli kapı, büyü basıp yerdeki tuzakları buluyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

actionbar sorunu kapı gibi. rezalet hakikaten. ancak oyunun mod desteği olması lazım, biri çözer onu. çoğu karakterde potion koyamıyorum. casterlar zaten lvl 10 falan oldu mu paso spellbook açmak zorunda kalıyorsun. felaket.

mamushi'yi 6'da kestim galiba ama benim party tank&spank, o yüzden BOSSlar cleave falan varsa çok zorluyor. mamushi'ye geldiğimde epey bir min-max gidiyordum, vitality falan yok ehueh 2 shotlıyodu elflerimi. ondan sonraki bosslar o kadar zorlamadı.

bu oyuna content de gelir. hem official hem fanmade. gayet kral. uplay olmasa indirim beklemeden satın alırdım. oyuna objektif olarak 10 üzerinden anca 7.5 veririm. ancak oynarken 10/10'luk keyif alıyorum yalan yok.

Trainer Listesi

Büyü Listesi

Hayrını görün panpalar.
Sosyal ağlarda paylaş

tom said:

fenris said:

abi gardiyan kalkmıyor zaten. kasabada stables dan seahaven a gidiyorsun.

rune priest fire dmg a gidiyorsa mace yerine magical focus kullanması mantıklı olur, di mi?

Gardiyan kalkıyor, sizde nasıl kalkmıyor anlamadım

şu muhabbet bana da oldu. Gardiyan kalkmadı köprüde. hala o cart da devrik duruyor. Ben de stables'dan at ile gittim.

elemental forge'da earth elemental bossu da yendim vs. questi de aldım git observatoryde görüş adamla vs. die de

nedir sizce bazı insanlarda guardın kalkıp bazılarında kalmaması? bug mı? yoksa böyle bir leveldan sonra veya in-game belli bir günden sonra mı kalkıyor orası
Sosyal ağlarda paylaş

O kısımlar fazla karşık heralde bende de herşey kalkmıştı ( herşey derken ortamdaki kale, kalenin hemen dışındaki merchant, ancient ruins, pek çok bitki/ağaç ) sadece yerde texture vardı geri kalan pek çok şey kayıptı. Fakat köprüden geçebiliyordum, kalennin de görüntüsü falan olmamasına rağmen kapısının yeri haritada gözükmekteydi, space e basınca kalenin içerisine giriyordu.

Act 3 e başladıktan sonra geri geldi kale ve diğer kayıp olan görüntüler, köprü açıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bug mı var oyunda yoksa feature mı anlamadım. Light house da dwarf gizli geçit gördü ama perception yüksek değil diye açamadım. Banditlerin orayı temizleyip geri geldim bu seferde perception yükselmiş olmasına rağmen görmüyor :) Fırsatı kaçırdın artık açamazsın modeli mi yapmışlar yoksa bug mı acaba.

Dwarf defender
Orc barbarian
Human free mage
Elf druid

yaptım öyle gidiyorum bakalım =P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...