Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic X

Norak

Öne çıkan mesajlar

tom said:

fenris said:

abi gardiyan kalkmıyor zaten. kasabada stables dan seahaven a gidiyorsun.

rune priest fire dmg a gidiyorsa mace yerine magical focus kullanması mantıklı olur, di mi?

Gardiyan kalkıyor, sizde nasıl kalkmıyor anlamadım

yalan olmasin ama yanlis hatirlamiyorsam kalkmadi. ben de arcanr gibi dolastim bi sure ne yapacagimi anlamayip. hatta seahaven tarafindan da o devrik vagonun arkasi gorunuyor koprude. hala kapali yani...
Sosyal ağlarda paylaş

Standart zorluk sviyesi fazla mı kolay? Eski M&M zevki için Warrior mu açılmalı?

Birde human freemage nasıl? Fire'da GM olamıyormuş, diğer büyü okullarında yeteri damage var mı?

Bu da olmazsa full dwarf parti olacak, 4. farklı olsun istiyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

tom said:

fenris said:

abi gardiyan kalkmıyor zaten. kasabada stables dan seahaven a gidiyorsun.

rune priest fire dmg a gidiyorsa mace yerine magical focus kullanması mantıklı olur, di mi?

Gardiyan kalkıyor, sizde nasıl kalkmıyor anlamadım

yalan olmasin ama yanlis hatirlamiyorsam kalkmadi. ben de arcanr gibi dolastim bi sure ne yapacagimi anlamayip. hatta seahaven tarafindan da o devrik vagonun arkasi gorunuyor koprude. hala kapali yani...

Early access guncellenip son versiyona ulasilinca bu problem ortaya cikabiliyormus...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu mana başıma dert oldu, mana potion yetişmiyor.

En son daha oyunun başlarında olmama rağmen Lighthouse'da kala kaldım?

Bu mana problemi nasıl çözülür, illa turn başı mana veren item mı bulmak lazım?

Birde eski M&M'lerde istediğimiz gibi yürüyebiliyorduk, ne klan bu kutu kutu pense hali? Bildiğin seksek oynuyoruz. O kısım baya kötü olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Yahu mana başıma dert oldu, mana potion yetişmiyor.

En son daha oyunun başlarında olmama rağmen Lighthouse'da kala kaldım?

Bu mana problemi nasıl çözülür, illa turn başı mana veren item mı bulmak lazım?

Birde eski M&M'lerde istediğimiz gibi yürüyebiliyorduk, ne klan bu kutu kutu pense hali? Bildiğin seksek oynuyoruz. O kısım baya kötü olmuş.

Daha eski M&m lerde bu sekildeydi, 6 dan sonra vazgecmislerdi, simdi geri donmusler. Ama oyun super olmus
Sosyal ağlarda paylaş

light house'u gecemiyorum daha ya. 4 naga bir daliyor oyle kalıyorum ortada. Novice skillerde teach edemiyoz başlangıc sehrinde... ilk dungeon'da boyle olması normal mi ^^ dungeon bile denmez işte ilk questte... yoksa reroll mu atayım

scout
crusader
rune priest
freemage

ekip

hayir combat'a girdik mi takoz gibi kaliyoz kacamiyorum. eskiden kacardik tekrar gelirdik. Bir de gece shopların acık olması cok aciz bir durum ya bu kadar zormu gerçekçilik biraz...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Lighthouse'da ilk katı bitirip bıraktım manasızlıktan.

Dünya üzerinde dolaşım M&M 7,8 gibi olsa keşke. Etrafta kafamıza göre uçar kaçardık. Ayrıca combata girdin mi kaçamama kısmını da beğenmedim.

O değilde yahu şu Mana meselesini nasıl hallediyorsunuz? İk-üç bütü at şişeyi dik, gene iki büyü at... Mana şişelerine gidiyor tüm para gene yetmiyor.

Bu arada Warrior'da gereksiz bir kasıntı olmuş bence (özellikle para manaya yetmiyor)
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

light house'u gecemiyorum daha ya. 4 naga bir daliyor oyle kalıyorum ortada. Novice skillerde teach edemiyoz başlangıc sehrinde... ilk dungeon'da boyle olması normal mi ^^ dungeon bile denmez işte ilk questte... yoksa reroll mu atayım

scout
crusader
rune priest
freemage

ekip

hayir combat'a girdik mi takoz gibi kaliyoz kacamiyorum. eskiden kacardik tekrar gelirdik. Bir de gece shopların acık olması cok aciz bir durum ya bu kadar zormu gerçekçilik biraz...

4 naga gelen odada gizli yer var, orayı açarsın nagaların kapısını açıp oraya kaçarsan 2 li gelecekler, kolay olur
Sosyal ağlarda paylaş

Evet, orası tamamen o gizli kapıyı kullandırtmak için tasarlanmış. Aksi halde o combat o seviye için çok zor. Oranın boss'u Mamushi'den bile zor be o combat eheuh.

Takılıyorsanız çıkın dışarı, ormanları, başka bir yerleri falan temizleyin biraz level alın, öyle geri dönün. Takıldığın her yerde geçerli.

Potion doldurun falan demiyorum bile bu oyunda kullandığım consumable miktarını en son Diablo'da kullandım sdfsdfsd. Regen yok birşey yok... Rest çok kıyak tabii. Üç combata gir sonra 8 saat uyu ama Bhaal'ın evlatlarına ters. Biz böyle görmedik. Raiderlık yan gelip yatma yeri değil.

Casterlarda primary stat spirit. Magic'den çok daha fazla işe yarıyor çünkü regen yok, mana yoksa da ekmek yok, bu kadar basit. Mysticism'e de başta iyi abanmak lazım. Yalnız min-max tavsiye etmem çünkü hem Vitaly eksikliği sorun çıkarabiliyor hem de Tower of Enigma'da başıma geldi, Magic check'li secret door'u açamadım. Mecburen Magic'e de vereceğim. Malum oyunda en önemli stat GOLD ve EPIX, lol.
Sosyal ağlarda paylaş

mercenary
druid
freemage
ranger

ranger da dagger var
mercenary de ise 2 handed sword
druid earth/water
freemage ise fire

level 7-8 oldular. sonuçta her might and magic gibi başta baya malakolardı da şimdi yavaş yavaş iş görmeye başladilar. reliclerin level atlaması güzel olmuş.

oyun güzel gidiyor ama sağlam bir expansion lazım. baya bir çeşitlilik eksikliği var.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni başladım oyuna, Warrior'da oynuyorum.

defender
runepriest - fire/light
freemage - dark/ earth
bladedancer

bu şekilde gidiyorum daha hepsi level 3 ama defendera gittim might bastım, işte Axe skillini expert yaptım vs. fakat üzerinde heavy armor var attack value -12 diyor. Bu beginner zırhı olduğu için mi böyle yoksa ileride hep heavy armorlar - attack value mu veriyor.

eğer öyleyse ben defenderla boşuna mighta axe expertisine vs. veriyorum.

Daha çok bilmediğim için bodoslama daldım, dağıttım puanları.

Dwarf defenderı da main olmasa da dps amaçlı kullanmak istiyorum sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...