Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

run lola run & wasabi cnbce'de

elvyn

Öne çıkan mesajlar

wasabi vasat bi film.caponlar parayı basmışlar reno koymuşlar bitmiş.o adam kendini harcıo aksiyon filmlerinde.[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 16 Kasım 2004 02:37 tarihinde demiş ki:
wasabi vasat bi film.caponlar parayı basmışlar reno koymuşlar bitmiş.o adam kendini harcıo aksiyon filmlerinde.

Bıraz yanlıs olmus sanırım filmi Luc besson yazıyo ve cekim sırasındada bayabı bulaşıyo ışın ıcıne. Jean Reno'nunda Luc besson 1 numaralı oyuncusu oldugunu dusunursek, oynaması hıcde sıra dışı degıl para bastırmakla ılgısı yok, ayrıca fılm fransız capon ortak yapımı.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aerialss, 17 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
run lola yı daha 2 yıl önce izledim ne çabuk yahu.. Türk sineması gibi mübarek. hızlı türüyorlar.. güzel film hepside
geçen yıl walla Kanal D verdi wasabi yi

2 yıl ?
trt-1 artık 4-5 ay önce vizyona girmiş filmleri gösteriyo
2 yıl pek de yakın bi tarih değil yani[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar izledim ve tekrar mest oldum. Farklı olduğunu hemen hissettiren bi film. Bence aldığı notu sonuna kadar hak ediyor. Lola'nın vurulduğu sahnede "hass ulan daha 20 dk oldu" diyip sonra geri dönüşü ve diğer yönetmen oyunları filmin kült olmasını sağlayan etmenler.

Ha şunu itiraf etmeliyim 3. baştan sarımda sıktı :)[signature][hline]The Crow
Sosyal ağlarda paylaş

dataylı işlenmior zaten kader teması o konuda haklısın, ama durmak bilmeyen aksiyonu ile başından sonuna kadar sürüküyhor seyirciyi
çekerken kullandığı değişik teknikler de cabası tabi filmi bu kadar güzel hale getiren

bi ara sinema dergisinde en iyi 25 aksiyon filminden biri seçilmişti yanlış hatırlamıyorsam

wasabi ise gerçekten vasat, sadece jean reno için seyredilir zaten[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...