Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentbits.org

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

filelist.org için herhangi bişe lazım değil de ordan indirdiğin bir şeyi mount edecek bir program mı arıyosun tam anlamadım?

dosyanın formatı nedir bir de?[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

ha ok torrenti kullanacağın programı sormuşsun :)
mount deyince ben çektiğini kullanmak istiyosun sandım

azureus, abc, bittornado gibi programlar var
ben bittornado kullanıyorum

http://bittorrent.com/download.html[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/view.php?id=95014
burda yazanlara bi goz at
ben sadece o topicteki bilgiler ile portlari actim,boylece dl hizim artti ve isik yesil oldu
torrent icin standart port 6xxx li bisey ama bazi torrent siteleri icin filelist.org gibi mesela 40000-60000 li bisi araligini acman gerekiyor
yukardaki topicteki uygulayip portlarini acmayi basarirsan zaten ,butun torrent sitelerinin faq kisimlarinda hangi portlar uzerinden baglanabilecegin yaziyor
bittornado kullaniyorum bende buarda..kullandigim siteye gore portlari degistirebiliyorum kendi ayarlarindan,baya rahat
Sosyal ağlarda paylaş

heh bende kil olmaya basladim ykalasik 5 6 aydir uyeyim siteye 3. accountumu kapadilar yahu artik ac ac bitmiyo share ratio dusuklugunden cok sik account kapiyolar dikkat edin o yuzden birde buranin ozelligi buraya herkes upload edemez uploader denilen kisiler upload eder ayni zamanda ilk seed edenlerdir ve direk release grouplardan upload ederler suprnova gibi kimin koydugu belli olmayan biryer degil ha suprnovada su var eski seyleri bulabilirsiniz burda bir zaman sonra tracker dan ve siteden kaldiriliyor torrentler o kotu eski seyleri bulmak cok zor film disinda[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

dc++ den verim alamiyorum ben 2 mbit hat var adam gibi cekemiyorum bile karsidan ,ancak okuldan baglandigimda 100 mbitlik hattan yani o zaman verimli geliyor dosyalar baya
evden get the file list dedigim adamlarin fiilelistlerini bile cekmekde zorlaniyorum
belkide orda da bi ayar cekmek gerekiyor ve ben bilmiyorum
su an onun icin torrent en iyisi
Sosyal ağlarda paylaş

ben torrentle sürünmekten bıktım hep 2-3 kb ne bu böyle öle üyelik falnada zor en iyisi e-mule açıyorum 3-4 tane dosya her biri min 4 kb alıyo nerdeyse hep full bağlantı kullanılıyo... zaten her oyun 2-4 cd olduğundan sorun olmuyor...
birde cue biliyordumda "iso" uzantısıda oyun oluyo değilmi?
Sosyal ağlarda paylaş

ya iste eger hattin idare eder bile olsa ,torrentbits.org gibi sitelerden cektigin zaman maximum hizini kullanabiliyorsun
normalde supernova tarzi free yerlerdeki torrentleri seed eden insan sayisi az oluyor ,o yavasligin sebebi,
torrentbits.org da bi film oluyor mesela 100 kisi seed(upload) ediyor 10 kisi cekiyor.maximum hiz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...