Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentbits.org

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

şu anda adamların login sistemi mi patladı, yoksa upload um az diye benim account mu patladı?[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ilginc yatmistim
pc acikti
uyandim kisa bi pcye baktim
invalid passkey falan diodu
acc la girmeye caistim
boyle bi acc yok dedi..
direk yeni acc aldim 5 dk ugrasarak simdi tekrar cekiyorum
eski accu kapattilar galiba.o accu 1 ay once almis hic kullanmamistim ,kullanmaya basladigim ilk gunde kapandi sasirdim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aytoz, 27 Ekim 2004 01:04 tarihinde demiş ki:
kimse bana neyi upload ettiğimi söylemiycek mi ya :(
tüm harddiski mi açıo share'e napıyo? bu arada bitcomet kullanıorum program olarak

torrent olayında neyi download ediyosan ya da daha önce neyi download etmeyi bitirmişsen onu upload edersin

o anda download ettiğin dosya da upload'a açıktır, senin download etmeyi bitirdiğin ama upload edilmesini engellemediğin (bu programa göre değişiyor) her şey upload'a açıktır

mesela bittornado için konuşursak indirdikten sonra o download'un bilgi ekranını kaparsan upload da kesilir, mesela azureusta download ettiklerin aşağıda çıkar ve upload edilmeye devam eder, taa ki stop diyip upload edilmesini engelleyene kadar

bütün bilgisayarını paylaşıma açmazsın yani torrent olayında[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

filmle ayni isimde dvdnin icine atacaksin.

mesela film dosyasinin adi xyz, sen de xyz seklinde atacaksin altyaziyi. otomatik goruyor. en azindan pcde goruyor.[signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
benim pipim 5.5 kilo yaa yaaa..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
ya ben genelde 24 saat beklemem gereken seyleri download etmiyorum zaten,veya zmani gelince cekiyorum
, her seferinde download bitince birden uploadim sifirlaniyor ondan hep accum banlaniyor
biturlu accountumu sabitleyemedim uploada birakamadigim icin
hep yeni acc acmak zorunda kaliyorum
supernovada fena degil ama ben ordan 10-20 arasi cekiyorum ,bittorrent.org da 150 gordugum oluyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

hm hic bilmiyorum
router arkasinda olmama ragmen herhangi bi port sorunu ile karsilasmadim
bittornado kullaniyorum, ve sari isik yanik oluyor hep
sari isik= dusuk verimde download,firewall arkasinda oldugum icin
torrentbit.org sitesinde faq kismina bakmak lazim bi

[Bu mesaj GEd tarafından 13 Kasım 2004 07:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Uploaded 20.63 GB (1.10 GB/day)
Downloaded 23.09 GB (1.24 GB/day)
Share ratio 0.893

işte şu anki durumum biraz fedakarlık yapmak gerekiyoo bu site süper şu an işyerindeki dükkanda 5 tane seeds var 30 k ile upload ediyoo bugün ve yarın sürekli açık zaten 25 Gb uploadı geçersem Power User olcam ondan sonra download için beklemeyeee sonn[signature][hline]ı was soldier
-----------------------------------
195.174.96.4 MHZ Radio Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 18 Kasım 2004 01:04 tarihinde demiş ki:
çok deli bişey bulmuş bulunmaktayım :p torrentbits teki triology dosyasının aynısını suprnovada buldum ve yüklemeye devam ediyor bakalım dl ye başlıcak mı :lol:

yarım kalmış bir download var diyelim
ama hani örnek olsun diye diyorum 2 cd'lik bir oyun olsun
eğer bu 2 cd'lik oyun farklı sitelerde de olsa aynı şekilde paylaştırılıyorsa birinden indirdiğiniz torrent dosyasını silip diğerindekini indirip devam edebiliyorsunuz, sonunda sorun çıkmıyor

ama mesela dvd-rip filmler için aynı şey olmayabilir bilemiyorum[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 18 Kasım 2004 00:43 tarihinde demiş ki:
artık üyede olunmuyor.

niye olunmasın ki
denemeye devam edersin bi boşluk yakalayabilirsin yine
benim 3 kere mi 4 kere mi ne silindi, yeniden üye oldum hep
biraz sinir ediyo ama sonuçta kullandıklarım içinde en hızlı kaynağa üye oluyorum :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bulunmuyor black :)
yaklaşık 1-2 saatir deniyorum :p
ayrıca kafam attı suprnovadan tek tek cekicem uzun bişey cekmicen arkadaş .. adamların ne halt yediği belli olmuyor eşşekler gibi download yaptık yok illa inactive edecekler.[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...