Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentbits.org

Dregoth

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar ben yeni adsl'e geçtim ve bu torrent olayına girmek istiyoru kısaca anlatırmısınız .sıkıldım aptal e-mule gibi programlardan.[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

torrent dosyalarını buradan çekiyosun, çok daha bi sağlam ve hızlı download'ların oluyo, yani mesela suprnova'dakilere göre çok daha hızlı, bağlantının bütün kapasitesini kullanabiliyor diyebilirim, ama şu var her aradığını bulamayabiliyosun çünkü olanların hepsi sağlam dosyalar, her dosyayı da paylaşmıyolar dolayısıyla, ancak istek gelirse duruma göre koyabiliyolar

diğer torrentlerin çoğunda ne ararsan var ama hem yavaş hem de bazen gb boyutunda dosya indirip bozuk dosyalar yüzünden kafayı yiyebiliyosun

bu olay bana torrentbits'te hiç olmadı[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

torrent cekiyosun bikac kb bisey sonra cesitli proglar var [tercihen bitcomet*] sonra bu proglarla bu .torrent uzantili dosyayi açıyoruz ve çekmeye basliyoruz cekmeye, torrent olayi cidden hzilidir tavsiye ederim

ben de biri onerdi 2-3 deneyiste bos yer cikti hemen ama millete actim kullanıcı adı ve sifreyi megersem dual ipde banlaniyomus user ehehe :) sonra torrentbits.org a ama kasmayin yani illa orasi olacak diye bisey yok baska bir suru site var acc alimi bitmemis. mesela

www.lokitorrent.com
www.filelist.org [bu favorimdir]
www.suprnova.com[signature][hline]BabacumMostors, 23 Ekim 2004 21:02 tarihinde demiş ki:
benim pipim 5.5 kilo yaa yaaa..
Sosyal ağlarda paylaş

hakketen guzel bi siteymis
supernovadan 5-25 arasi cektiyorum burdan
40-70 e kadar cikiyor
baya yeni filimler falan oluyor sitede
ilk basta bunlar ne hicbirini bilmiyorum falan oldum sonra aratinca filimlerin cogunun yeni oldugunu gordum
ama hepsi ingilizce ,bunlara nerden altyazi bulucam ben simdi :)

bide supernovada almanca filimlerde var ama torrentbitsde yok ,tek kotu yani benim icin
Sosyal ağlarda paylaş

o FAQ bölümünde yazıyodu ama dur bi bakim hemen :)

kullandığın programı değiştir, bit tornado falan kullanıp port ayarı yapman lazım sanırım, her program buna izin vermeyebiliyor[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

buldum;

tam olarak burda yazıyor o sorun

a range within the region 49152 through 65535 is preferable

diyor burada, kullandığın programla port aralığını yeniden belirlemen gerekiyor, default olarak kullanılan portları kullandırtmıyor torrentbits, yukarıdaki aralıkta bir port aralığı seçersen sorun kalmaz[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

e okudum, şak diye de üye oldum.. Problemi algılayamadım.

Gel gelelim torrentbits.org dan eklediğim torrentleri mldonkey'im pek sevmiyor. :) Ya da ben seedlerin oluşması için yeterince beklemeye üşendim.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

şanslısın sharky :)

ama süper burası gerçekten.. bir de her clientle çalışmıyor, o yüzden sorun yaşamışsındır.. client in adamlarla değişik bir iletişim kurabilmesi gerekiyor ul/dl verilerini falan kaydedebilmeleri için..

mesela bende ul direk 1 le sınırlandırabilen ve dl ye karışmayan xan torrent in teee ilk versiyonlarından birisi var. Ama torrentbits de onu kullanamıyorum. Bağlanmıyor torrente..

mldonkey de de aynı sorun oluyor olabilir..[signature][hline]Profocio Hosting
Bir pati futbol maçından sonra Babacum hakkında şöyle yorumlar olmuş:
fizban: bi insan bu kadar boş koşup, bu kadar anlamsız şeyler yapabilir
tora: abi iki rekat kosma mac bitecek ben orda ulan nie uzatıyosunuz die bagrıyorum adam hala sahanın içinde bos bos kosuyo
holyman: Kenderin arkı orta saha. Babacum tam saha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...