Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çanak anten delici vol.2

Lithran

Öne çıkan mesajlar

Ruh hastalağımın sebebi olan hobimin 2. ayağını alacak varmı ilkini patiden birine satmıştım .Karga katili olmak istemiyorum rüyalarıma giriyorlar.

Baretta stoger marka nokta atışı yapar üstündeki dürbün ile karşı komşunun güzel sarışın karısını kıskandıgınız adamı öldürebilirsiniz.Psikopat hisleriniz için birebir .Karga ,kedi köpek ,tilki ,tavşan ,çanak anten ,elektirik direği başlarındaki o beyaz yumurta gibi zımbırtıları patlatıp bütün mahallenin elektiriksiz kalmasını sağlayabilirsiniz.Üstündeki dürbün 4-9-40 zoomlu ışıklı su terazili optimadır.Alın şunu lüx tüfek kılıfıda var+500 mermi yanında bunların topu 400 kaat alın başınıza iş açın sizinde evinize polis gelsin ben kurtulayım .

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten eline alınca sniper gibi hissedip sağa sola ateş ediyorsun .Sonrada polis kapıya dayanıyo manyakmısın olm ruh hastası deyip aşşağılıyor haksızda değiller yani alacak kişide bokunu çıkarmasın.Yada vazgeçeyim kimse almasın ya başa bela yatağın altında dursun . nerden bulaştım sniper elite 2 oyununa azını silkeleyim

stoegerx 20 sup 5.5 22 calibre 200 mermi 100 mermi attım zaten 2 haftalık tüfek 0 yani toz yok üstünde
Sosyal ağlarda paylaş

Nick magnum atış kırıkkale olmuş ameke

http://forum.paticik.com/read.php?27,6279190,page=2

şu linktekileri de boraya kakalamışım ondanda haber yok adam mı vurdu ne herif hapistemi varmı bilgisi olan :DD

Magnum ordada taş koymuşun ama satmışım bunuda kaklıcam birine göreceksin:p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...